Aurinkoinen remontoitu terassiasunto
VUOKRATAAN lyhytaikaisesti yhden makuuhuoneen ja kylpyhuoneen valoisaa korkeatasoista terassiasuntoa Fuengirolan Los Pacosissa. Lisätiedot ja yhteydenotot kotisivujemme, www.solpatios.com, yhteydenottolomakkeen kautta. Varauskalenterissa näkyy ajantasaiset vapaat ajat.
Vuokraus suoraan omistajalta.
VAPAA:
26.7.25-12.8.25
6.1.26-20.1.26
Itä/etelä/länsisuuntainen asunto. Rinneratkaisusta johtuen suurempi olohuoneen jatkeena oleva terassi on 3 kerroksessa, mihin paistaa päivä-ja ilta-aurinko. Etuterassille paistaa aamuaurinko.
Uima-allasalue on avoinna läpi vuoden.
Hyvät yhteydet lentokentältä. Käytettävissä autohallipaikka.
Bussipysäkille matkaa vain 200m ja rannallekkin kävelee noin 15 minuutissa. Harrastukset ovat lähellä mm. Padel-keskus, tenniskentät, vuoristopolut ja puistot kuntolaitteilla.
Asunto sijaitsee turvallisella ja rauhallisella alueella, taloyhtiö on muurein ympäröity. Rivitalo/luhtitalotyyppinen loma-asunto jossa oma sisäänkäynti.
Asunto on täysin remontoitu ja sisustettu skandinaaviseen makuun. Makuuhuoneessa on parisänky, sängyt saa tarvittaessa erilleen. Olohuoneen sohva koostuu kahdesta erillisestä päällekkäin sijoittuvasta rungosta. Vuodekoko 2x80x200. Voidaan käyttää parivuoteena tai kahtena erillisenä vuoteena.
Vuokraan kuuluu liinavaatteet, sähkö, vesi, valokuitunetti (300MB) Muista varusteista on luettelo kotisivuillamme.
Lisätietoa hinnoista ja vapaista ajoista kotisivuiltamme.
Loma-asuntolupa VUT/MA/66716