540 € / kk50 m²

Vellamontie 3, Sampola, Pori2h + k + parveke/terassi

Vuokra/kk
540 € / kk
Vapautuu
Heti vapaa
Asuinpinta-ala
50 m²
Huoneita
2
Kerros
3 / 7
Rakennusvuosi
1978
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Sampola
Kaupunki
Pori

Vuokralle tarjotaan remontoitu ja siisti kaksio.

Huoneistotyyppi: 2h + k + parveke Pinta-ala: 50,50 m² Kerros: 3/7 Vuokra: 540 €/kk + vesimaksu 21 €/hlö

Etsitkö viihtyisää ja muuttovalmista kotia Porin sydämestä? Tämä remontoitu ja todella siistissä kunnossa oleva kaksio sijaitsee erinomaisella paikalla Vellamontiellä. Huoneisto tarjoaa modernit ja tyylikkäät puitteet mukavaan asumiseen ja se sijaitsee talon kolmannessa kerroksessa.

Asunnon kohokohdat:

Täysin remontoitu: uudet pinnat, moderni keittiö ja raikkaat materiaalit.

Valoisa olohuone: tilava ja valoisa olohuone, josta käynti parvekkeelle. Tyylikäs keittiö: modernit kodinkoneet, paljon säilytystilaa ja tilaa ruokapöydälle.

Kylpyhuone: uudistettu kylpyhuone, jossa tila pyykinpesukoneelle.

Sijainti: Vellamontie sijaitsee rauhallisella ja viihtyisällä alueella Porissa. Lähialueelta löydät kaikki arjen palvelut, kuten kaupat, koulut ja päiväkodit. Erinomaiset liikenneyhteydet sekä hyvät ulkoilumahdollisuudet tekevät tästä kodista täydellisen valinnan niin pariskunnalle kuin pienelle perheellekin.

Vuokrausehdot:

Vuokravakuus: 2 kuukauden vuokra Vuokrasopimus: Vuoden määräaikainen, jonka jälkeen toistaiseksi voimassa oleva. Luottotiedot tarkistetaan.

Kiinnostuitko? Ota yhteyttä ja varaa oma esittelyaikasi! Tämä kaunis koti odottaa uusia asukkaitaan – älä missaa tilaisuuttasi!

Lähetäthän lyhyen esittelyn itsestäsi sähköpostitse. Kerro esimerkiksi asumistarpeistasi, elämäntilanteestasi ja mahdollisesta muuttoajankohdastasi. Näin voimme varmistaa, että asunto sopii juuri sinulle!

HUOM! Jätä asuntohakemus klikkaamalla Vuokraa tästä -painiketta. Hakemuksen jättäminen ei sido sinua, mutta mahdollistaa yhteydenoton vuokranantajaan!

Perustiedot

Sijainti
Vellamontie 3, 28370 Pori
Kaupunginosa
Sampola
Kerros
3 / 7
Asuinpinta-ala
50 m²
Huoneiston kokoonpano
2h + k + parveke/terassi
Huoneita
2
Kunto
Hyvä
Vapautuu
Heti vapaa
Lisätietoa vapautumisesta
2025-04-01 – 2026-04-01, jonka jälkeen sopimus jatkuu toistaiseksi voimassaolevana
Keittiön varusteet
Astianpesukone, Pakastin, Uuni, Liesi, Jääkaappi
Parveke
Kyllä
Kylpyhuoneen varusteet
WC, Suihku
Asumistyyppi
Vuokra
Lemmikkieläimet sallittu
Ei
Muut ehdot
Tupakointi kielletty

Hinta

Vuokra/kk
540 € / kk
Lisätietoa vakuudesta
Ei vakuutta, kun käytät Qasan vuokrasopimusta ja sinulla on moitteettomat luottotiedot.
Vuokra-aika
Määräaikainen, jonka jälkeen sopimus jatkuu toistaiseksi voimassaolevana

Muut maksut

Vesimaksu
21 € / kk
Vesimaksun lisätiedot
21 € / hlö / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
1978
Kerroksia
7
Hissi
Kyllä
Lisätietoja talosta
Siirry talosivulle

Oikotie on osa Schibsted Marketplaces -konsernia. Schibsted ASA on vastuussa tietojesi käsittelystä tällä sivustolla. Lue lisää