460 € / kk36,5 m²

Mansikankuja 4, Mansikkala, Imatra1h + k + p + kph + vh

Vuokra/kk
460 € / kk
Vapautuu
01.06.2026
Asuinpinta-ala
36,5 m²
Huoneita
1
Kerros
2 / 4
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Mansikkala
Kaupunki
Imatra

Remontoitu kaunis parvekkeellinen yksiö

Hyvällä paikalla toisen kerroksen kaunis remontoitu parvekkeellinen yksiö vuokrattavana. Asunnossa vaatehuone. Kylpyhuone vaalea laatoitettu. Keittiössä valkoiset kaapistot ja astianpesukone.

Perustiedot

Sijainti
Mansikankuja 4, 55120 Imatra
Kaupunginosa
Mansikkala
Kohdenumero
24446332
Kerros
2 / 4
Asuinpinta-ala
36,5 m²
Kokonaispinta-ala
36,5 m²
Pinta-alojen lisätiedot
asunto vapautuu 1.6.2026
Huoneiston kokoonpano
1h + k + p + kph + vh
Huoneita
1
Kunto
Hyvä
Vapautuu
01.06.2026
Lisätietoa vapautumisesta
Keittiö
Keittiö
Parveke
Kyllä
Muut ehdot
Kotivakuutus vaaditaan, Tupakointi kielletty, Tupakointi kielletty. Kotivakuutus vaaditaan vastuuvakuutuksella

Hinta

Vuokra/kk
460 € / kk
Vakuus
920 €
Lisätietoa vakuudesta
2kk vuokra
Vuokra-aika
Toistaiseksi voimassa oleva. Ensimmäinen irtisanomisajan ajankohta 12 kuukauden kuluttua

Muut maksut

Vesimaksu
25 € / kk

Kerroksia
4
Lisätietoja talosta
Siirry talosivulle