600 € / kk23,5 m²

Ulvilantie 29, Munkkiniemi, Helsinki1h + kk

Vuokra/kk
600 € / kk
Vapautuu
Heti vapaa
Asuinpinta-ala
23,5 m²
Huoneita
1
Kerros
1
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Munkkiniemi
Kaupunki
Helsinki

Yksiö Munkkivuoressa

Valoisa asunto Munkkivuoren ostarin vieressä. Asunnon kylpyhuone ja keittiö on uusittu putkiremontin yhteydessä. Asunnon pinta-ala noin 23,5 m2. Taloyhtiö on turvallinen ja vakaa vuokranantaja, joka etsii asuntoon pitkäaikaista vuokralaista.

Perustiedot

Sijainti
Ulvilantie 29, 00350 Helsinki
Kaupunginosa
Munkkiniemi
Kohdenumero
24465890
Kerros
1
Asuinpinta-ala
23,5 m²
Huoneiston kokoonpano
1h + kk
Huoneita
1
Kunto
Tyydyttävä
Vapautuu
Heti vapaa
Keittiö
Keittokomero
Keittiön varusteet
Paljon kaappitilaa, Suuri tiskipöytä, Astianpesukone, Sähköliesi, Jää-pakastinkaappi
Parveke
Ei
Parvekkeen lisätiedot
Parveke
Kylpyhuoneen varusteet
Suihku, Suihkuseinä, Peilikaappi, Laattalattia, Laattaseinä, Rättipatteri, Pesukonevalmius, Lattialämmitys
Säilytystilat
Säilytystilaa
Ominaisuudet
Valoisa, Paljon ikkunoita, Sälekaihtimet
Lemmikkieläimet sallittu
Ei
Muut ehdot
Tupakointi kielletty, Kotivakuutus vaaditaan
Tietoliikennepalvelut
Ethernet

Hinta

Vuokra/kk
600 € / kk
Vakuus
1 200 €
Vuokrauksen erityisehdot
Ensimmäinen irtisanomisajan alkamisajankohta on 11 kuukautta vuokrasopimuksen alkamisesta. Luottotiedot tarkistetaan.
Vuokra-aika
Toistaiseksi voimassa oleva. Ensimmäinen irtisanomisajan ajankohta 12 kuukauden kuluttua

Muut maksut

Vesimaksu
22 € / kk
Vesimaksun lisätiedot
Vesiennakkomaksu. Vesitasaus 2 kertaa vuodessa.