4 800 €53 m²

Petäjälammenranta 7 Lodge, as 5. Hiihdon Maailman cup viikko 48, Kuusamo2h + avok + s + p

Velaton hinta
4 800 €
Hoitovastike
26,50 € / kk
Asuinpinta-ala
53 m²
Huoneita
2
Kerros
1 / 2
Rakennuksen tyyppi
Lomaosake
Kaupunki
Kuusamo

Myydään HC lomaosake hiihdon maailman cup viikolle 48 Kuusamosta

Lomaosake sijaitsee kauniilla ja rauhallisella paikalla lammenrannalla aivan Kuusamon Tropiikki kylpylän läheisyydessä. Asunto on vain muutaman vuoden vanha ja kauniisti sisustettu. Asunnon pinta-ala on 53m2 sisältäen keittiön, olohuoneen takalla, 2 mh, max.vuodepaikat 6 henkilölle, sauna/kylpyhuone/wc yhdistelmä ja erillinen wc. Asunto sijaitsee 1. kerroksessa kalustetulla terassiparvekkeella järvinäkymin. Valaistut ulkoilumaastot ja golf-kenttä aivan vieressä. Rukan laskettelukeskus 20 km. Kuusamon keskustaan 4 km Loppusiivous ja liinavaatteet kuuluvat hintaan, huoneistossa myös pyykinpesu ja -kuivausmahdollisuus. Huoneistolla on oma autopaikka ja polkupyörät käytettävissä lomaviikolla.

Perustiedot

Kohdenumero
20952976
Kerros
1 / 2
Loma-asunnon tyyppi
Lomaosake
Asuinpinta-ala
53 m²
Kokonaispinta-ala
53 m²
Huoneiston kokoonpano
2h + avok + s + p
Huoneita
2
Kunto
Hyvä
Keittiö
Avokeittiö
Keittiön varusteet
Paljon kaappitilaa, Paljon työskentelytilaa, Suuri tiskipöytä, Laminaattitasot, Astianpesukone, Keraaminen liesi, Liesituuletin, Liesikupu, Liesi tai uuni erikseen, Jääkaappi, Pakastin, Halogeenivalot
Parveke
Kyllä
Parvekkeen lisätiedot
Lasitettu parveke, Iso parveke
Kylpyhuoneen varusteet
Suihku, Suihkuseinä, Pesukone, Kuivauskaappi, Peilikaappi, Allaskaappi, Laattalattia, Halogeenivalot, Laattaseinä, Avattava ikkuna, Erillinen WC, Lattialämmitys
Säilytystilat
Säilytystilaa, Tilaa pyykeille, Tilaa ulkoiluvälineille
Ominaisuudet
Korkeat ikkunat, Paljon ikkunoita, Hyvä äänieristys, Sälekaihtimet, Valoisa
Makuuhuoneita
2
Lisävuoteita
1
Kohde on
Osakehuoneisto

Hinta

Velaton hinta
4 800 €
Myyntihinta
4 800 €
Neliöhinta
90,57 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
26,50 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Lomaosake
Kerroksia
2

Tilat ja materiaalit

Pintamateriaalit
Puu, Laminaatti, Kivi
Lisätietoja makuuhuoneen varusteista
1.mh parisänky, 2. mh erilliset sängyt (2kpl), ja vuodesohva