95 000 €45,2 m²

Kielastie 8 A, Suomutunturi, Kemijärvi

Velaton hinta
95 000 €
Hoitovastike
48,75 € / kk
Asuinpinta-ala
45,2 m²
Huoneita
3
Kerros
1 / 1
Rakennusvuosi
1988
Rakennuksen tyyppi
Lomahuoneisto
Kaupunginosa
Suomutunturi
Kaupunki
Kemijärvi

Koe Lapin rauhallisuus tässä viehättävässä paritalossa Kemijärvellä Pohjois-Suomessa. Tämä 45,2 neliömetrin asunto on hyvässä kunnossa, täydellinen rauhalliseen pakopaikkaan. Nauti takan lämmöstä ja sähkölämmityksen mukavuudesta. Majoituspaikassa on myös terassi, ulkovarasto ja pysäköintipaikka pistorasialla. Viehättävällä Suomutunturin alueella sinua ympäröi metsän ja luonnon kauneus. Hyödynnä alueen ainutlaatuisia luontokohteita ja koe Lapin taika.

Katso kohteen tarkemmat tiedot www.habita.com -sivustolta.

Perustiedot

Sijainti
Kielastie 8 A, 98720 Kemijärvi
Kaupunginosa
Suomutunturi
Kohdenumero
972408
Kerros
1 / 1
Loma-asunnon tyyppi
Lomahuoneisto
Asuinpinta-ala
45,2 m²
Tontin pinta-ala
2 000 m²
Kokonaispinta-ala
60,2 m²
Pinta-alan lähde
Muu lähde
Huoneita
3
Kunto
Hyvä
Lisätietoa vapautumisesta
Vapautuminen n. 1 kuukausi kaupanteosta
Keittiön varusteet
Sähköliesi, Jääkaappipakastin, Kaapisto, Liesituuletin, Astianpesukone, Mikroaaltouuni
Parveke
Ei
Kylpyhuoneen varusteet
Suihku, Mukavuuslattialämmitys, Käsisuihku, Allas, WC-istuin, Peilikaappi

Velaton hinta
95 000 €
Myyntihinta
95 000 €
Neliöhinta
2 101,77 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
48,75 € / kk

Muut maksut

Vesimaksu
20 € / kk
Vesimaksun lisätiedot
Kuukaudessa henkilöä kohti.
Keskimääräinen sähkönkulutus
105.3 € / kk

Rakennusvuosi
1988
Huoneistojen lukumäärä
2
Rakennuksen käyttöönottovuosi
1988
Kerroksia
1
Tontin koko
2 000 m²
Kiinteistönhoito
Marko Mourujärvi
Isännöinti
Ei isännöitsijää
Kaavoitustiedot
Lisätietoja Kemijärven kaupunki p.0400 618 870