35 545 €96 m²

Jahtimiehentie 5-7, Haakkoinmaa, Vihti4H+K+S

Velaton hinta
35 545 €
Asuinpinta-ala
96 m²
Huoneita
4
Rakennusvuosi
2001
Rakennuksen tyyppi
Paritalo
Kaupunginosa
Haakkoinmaa
Kaupunki
Vihti

Tämä rakkaudella pidetty kaksitasoinen rivitalokoti rauhalliselta paikalta etsii uusia asukkaita- tositarkoituksella. Asunnon alemmassa kerroksessa on keittiö, olohuone sekä kodinhoitohuone ja yläkerrasta löytyy kolme makuuhuonetta, vaatehuone sekä saunallinen kylpyhuone. Omalla kauniilla takapihalla on iso terassi, jossa voi vaikka nauttia grillailuista, piha on lounaaseen päin ja ilta aurinko näkyy kauniisti ovesta.

Jätäthän hakemuksen asuntosaatio.fi- sivulla.

Mukava lapsiystävällinen alue lähellä järveä. Hanko-Hyvinkää-tie mahdollistaa hyvät yhteydet moneen suuntaan. Nämä rivitalokodit on suunniteltua perheiden tarpeita silmälläpitäen. Tällä mukavalla pientalo-ja rivitaloalueella viihdyt varmasti.

Tupakointi asunnoissamme: Kaikki uudet asuinkiinteistömme ovat olleet jo pitkään täysin savuttomia heti valmistumisestaan lähtien. Muutumme vähitellen savuttomiksi kaikkien asuntojemme osalta: uusien asukkaiden sopimukset kieltävät tupakoinnin huoneistoissa ja parvekkeilla 1.1.2021 alkaen. Kiinteistö ei ole välttämättä savuton muiden huoneistojen osalta, koska niissä voi olla vanhoja sopimuksia, joissa ei ole tupakointikieltoa.

Perustiedot

Sijainti
Jahtimiehentie 5-7, 03100 Vihti
Kaupunginosa
Haakkoinmaa
Asuinpinta-ala
96 m²
Huoneiston kokoonpano
4H+K+S
Huoneita
4
Kunto
Hyvä
Vapautuu
29.06.2026

Velaton hinta
35 544,78 €
Myyntihinta
35 544,78 €
Neliöhinta
370,26 € / m²

Muut maksut

Vesimaksu
15,95 € / kk
Muut kustannukset
Asumisoikeusmaksu: 21168,97 €, Indeksikorotus: 14375,81 €, Muutostyöt: 0,00 €, Yhteensä: 35544,78 €.
Käyttövastike
1 036,41 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Taloyhtiön nimi
Jahtimiehentie 5-7
Rakennuksen tyyppi
Paritalo
Rakennusvuosi
2001
Rakennusvuoden lisätiedot
2001