110 000 €230 m²

Rantakuja 1 B, Vihti, Vihti2 x 115 m² 5h+k+s+kph 230 m²

Velaton hinta
110 000 €
Asuinpinta-ala
230 m²
Huoneita
6
Kerroksia
2
Rakennusvuosi
1983
Rakennuksen tyyppi
Omakotitalo
Kaupunginosa
Vihti
Kaupunki
Vihti

Vihti kk heti vapaa paritalokiinteistö 2x 5h,k,kph,s 115m² yhteensä 230 m², omalla tontilla. Huoneistot myydään peruskorjattavaksi Myydään koko asunto-osakeyhtiön osakekanta kahdet osakesarjat. Esittelyt 0500471472, kauko@kkasunnot.fi

Perustiedot

Sijainti
Rantakuja 1 B, 03400 Vihti
Kaupunginosa
Vihti
Kohdenumero
21522150
Kerroksia
2
Asuinpinta-ala
230 m²
Tontin pinta-ala
1 018 m²
Kokonaispinta-ala
242 m²
Pinta-alojen lisätiedot
yhtiöjärjestyksen mukainen kaksi paritalohuoneistoa, yhteensä 230 m², kukin huoneisto 115 m², 2x 5h,k,phh,s
Huoneiston kokoonpano
2 x 115 m² 5h+k+s+kph 230 m²
Huoneita
6
Kunto
Välttävä
Lisätietoa vapautumisesta
heti
Keittiön varusteet
Työtasot: laminaatti. Varustus: irralliset kaapistot.
Parveke
Kyllä
Parvekkeen lisätiedot
Tyyppi: lasitettu, sisäänvedetty. Suunta: itä
Kylpyhuoneen varusteet
Varustus: wc-istuin, suihku. Varustus: pesukoneliitäntä, suihku, peilikaappi, bidee-suihku.
Palvelut
Palvelut: n. 700 m Koulut: n. 800 m Päiväkoti: n. 1 km Lisätietoa palveluista: Vihdin kirkonkylän palvelut vieressä
Kohde on
Osakehuoneisto

Hinta

Velaton hinta
110 000 €
Myyntihinta
110 000 €
Neliöhinta
478,26 € / m²

Rakennusvuosi
1983
Huoneistojen lukumäärä
2
Liiketilojen pinta-ala
230 m²
Kerroksia
2
Tontin koko
1 018 m²
Kiinteistönhoito
asukkaat
Isännöinti
hallituksen puheenjohtaja
Kaavatilanne
Asemakaava
Liikenneyhteydet
linja-autoaseman . 1 km, pysäkille 400 m
Lämmitys
Sähkö
Tontin omistus
Oma

Tilat ja materiaalit

Pysäköintitilan kuvaus
sähköpistokkeita: 4. piha-autopaikkoja: 4.
Yhteiset tilat
Huoneistokohtaiset varastot.
Pintamateriaalit
Lattia: Keittiössä: lauta. Pesutiloissa: laatta. Olohuoneessa: parketti. Saunassa: kivi. Kodinhoitohuoneessa: lauta. Seinät: Keittiössä: maalattu. Pesutiloissa: kaakeli. Erillisessä WC:ssä: kaakeli. Olohuoneessa: maalattu. Makuuhuoneessa: tapetti. Saunassa: kaakeli. Kodinhoitohuoneessa: maalattu, puu.