36 736 €94,5 m²

Nousutie 18, Matari, Vantaa4H+K+S

Velaton hinta
36 736 €
Asuinpinta-ala
94,5 m²
Huoneita
4
Rakennusvuosi
1995
Rakennuksen tyyppi
Paritalo
Kaupunginosa
Matari
Kaupunki
Vantaa

Kaksitasoinen neliö vapautumassa touko-kesäkuun vaihteessa, oma sauna ja iso piha. Peruskorjausremontti tehty viime vuonna.

Jätä hakemus www.asuntosaatio.fi

Päättyvän tien päässä omakotitaloalueella sijaitseva paritalokohde Vantaan Matarissa. Kohteessa on kaukolämmitys.

Tupakointi asunnoissamme: Kaikki uudet asuinkiinteistömme ovat olleet jo pitkään täysin savuttomia heti valmistumisestaan lähtien. Muutumme vähitellen savuttomiksi kaikkien asuntojemme osalta: uusien asukkaiden sopimukset kieltävät tupakoinnin huoneistoissa ja parvekkeilla 1.1.2021 alkaen. Kiinteistö ei ole välttämättä savuton muiden huoneistojen osalta, koska niissä voi olla vanhoja sopimuksia, joissa ei ole tupakointikieltoa.

Perustiedot

Sijainti
Nousutie 18, 01450 Vantaa
Kaupunginosa
Matari
Asuinpinta-ala
94,5 m²
Huoneiston kokoonpano
4H+K+S
Huoneita
4
Kunto
Hyvä
Vapautuu
01.06.2026

Velaton hinta
36 735,67 €
Myyntihinta
36 735,67 €
Neliöhinta
388,74 € / m²

Muut maksut

Muut kustannukset
Asumisoikeusmaksu: 19577,24 €, Indeksikorotus: 17158,43 €, Muutostyöt: 0,00 €, Yhteensä: 36735,67 €.
Käyttövastike
1 368,98 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Taloyhtiön nimi
Nousutie 18
Rakennuksen tyyppi
Paritalo
Rakennusvuosi
1995
Rakennusvuoden lisätiedot
1995