43 000 €36,5 m²

Harmotie 2, Hakunila, Vantaa1h + p

Velaton hinta
43 000 €
Hoitovastike
182,50 € / kk
Asuinpinta-ala
36,5 m²
Huoneita
1
Kerros
3 / 3
Rakennusvuosi
1976
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Hakunila
Kaupunki
Vantaa

Vuokrattu yksiö 1h+kk+KH+alkovi

Valoisa yksiö lasitetulla parvekkeella Hakunilassa!

Toimivapohjainen ja viihtyisä yksiö rauhallisella sijainnilla, lähellä palveluita ja sujuvia liikenneyhteyksiä. Itään avautuva lasitettu parveke tuo valoa ja lisää tilan tuntua – täydellinen paikka aamukahville.

Keittiö on hyvin varusteltu ja kylpyhuone uusittu.. Taloyhtiössä sauna ja hyvät säilytystilat, lisäksi runsaasti pysäköintitilaa.

Sopii erinomaisesti ensiasunnoksi tai sijoitukseen.

Tartu tilaisuuteen!

Hyvä vuokralainen. Vuokra 709/kk. +vesi 21.- + data 3.50 Vastike 182,5/kk. Rahoitus vastike 94.17/kk. Kuvat otettu asunnon vuokraushetkellä. Yhteydenotot 050 59 66 986 mika.ritola@gmail.com

Perustiedot

Sijainti
Harmotie 2, 01200 Vantaa
Kaupunginosa
Hakunila
Kohdenumero
24427318
Kerros
3 / 3
Asuinpinta-ala
36,5 m²
Kokonaispinta-ala
36,5 m²
Huoneiston kokoonpano
1h + p
Huoneita
1

Velaton hinta
43 000 €
Myyntihinta
40 168,27 €
Neliöhinta
1 178,08 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
182,50 € / kk
Yhtiövastike yhteensä
182,50 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
1976
Liikehuoneistojen lukumäärä
1
Liikehuoneistojen pinta-ala
12 m²
Kerroksia
3
Energialuokka
E2018
Lisätietoja lämmityksestä
Vesikeskuslämmitys
Lisätietoja talosta
Siirry talosivulle
Tontin omistus
Oma