Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

199 000 €80 m²

Vankkurikuja 8 c 15, Hakunila, Vantaa3h + k + kph / s + wc + varasto + terassi + oma piha + autopaikka

Velaton hinta
199 000 €
Hoitovastike
421,92 € / kk
Asuinpinta-ala
80 m²
Huoneita
3
Kerroksia
2
Rakennusvuosi
1986
Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Kaupunginosa
Hakunila
Kaupunki
Vantaa

Myydään siistikuntoinen kaksikerroksinen rivitalokolmio hyvin hoidetussa taloyhtiössä omalla tontilla. Rivitalon päätyasunto, jossa sekä etu- että takapiha ovat omassa rauhassa.

Harvoin tarjolla oleva mahdollisuus - myydään siistikuntoinen kaksikerroksinen rivitalokolmio hyvin hoidetussa taloyhtiössä omalla tontilla. Rivitalon päätyasunto, jossa sekä etu- että takapiha ovat omassa rauhassa. Asunto sijaitsee rauhallisella alueella tien päässä, jossa omakoti- ja rivitaloja – todellinen piilopaikka luonnon helmassa, kuitenkin lähellä kaupungin kaikkia palveluita ja mukavuuksia. Päätyasunto tarjoaa runsaasti yksityisyyttä ja tilavan pihan, joka avautuu suoraan metsään – täydellinen ympäristö marjastukseen ja sienestykseen. Alue on erityisen sopiva lapsiperheille sen turvallisuuden ja viihtyisyyden ansiosta. Edulliset asumiskulut, suuria remonttia ei ole tulossa. Oma autopaikka ja ulkovarasto.

Läheltä löytyy mm päiväkodit ja koulut, lukio, terveyskeskus, pieni ostoskeskus, Ikea ja muut Porttipuiston liikkeet, Outlet-keskus, urheilupuisto, uimahalli, hevostalli - ratsastuskoulu ja muut monipuoliset harrastusmahdollisuudet, Håkansbölen kartano, Kuusijärvi. Suorat bussiyhteydet Tikkurilaan, Mellunmäkeen, Helsingin keskustaan, Leppävaaraan. Nopea tieyhteys Kehä III:lle, Lahden- ja Porvoonväylälle. Lentokentälle pääsee n.15 minuutissa. Suunnitteilla ratikkalinja.

Perustiedot

Kaupunginosa
Hakunila
Kohdenumero
24405950
Kerroksien lukumäärä
2
Asuinpinta-ala
80 m²
Huoneiston kokoonpano
3h + k + kph / s + wc + varasto + terassi + oma piha + autopaikka
Huoneita
3

Velaton hinta
199 000 €
Myyntihinta
194 000 €
Neliöhinta
2 487,50 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
421,92 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Rakennusvuosi
1986
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
2
Lisätietoja lämmityksestä
Vesikeskuslämmitys
Lisätietoja talosta
Siirry talosivulle
Tontin omistus
Oma