129 990 €36 m²

Rubiinikehä 33, Kivistö, Vantaa1h + kt + parvk.

Velaton hinta
129 990 €
Hoitovastike
176,40 € / kk
Asuinpinta-ala
36 m²
Huoneita
1
Kerros
3 / 6
Rakennusvuosi
2015
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Kivistö
Kaupunki
Vantaa

Tilava ja valoisa yksiö loistavalla sijainnilla omalla tontilla Vantaan Kivistössä/ Spacious and bright studio apartment with a great location in Kivistö Vantaa on it`s own plot.

Tervetuloa tutustumaan tähän erittäin tilavaan ja valoisaan yksiöön, joka sijaitsee palveluiden ja erinomaisten kulkuyhteyksien äärellä Kivistössä. Asunnossa on hyvin suunniteltu pohjaratkaisu, joka tekee arjesta sujuvaa ja tarjoaa mukavasti tilaa asumiseen. Erillinen alkovi tarjoaa loistavan paikan sängylle tai työpisteelle, jolloin oleskelutila jää avaraksi ja helposti sisustettavaksi.

Moderni keittiö yhdistyy luontevasti olohuoneeseen ja suuret ikkunat tuovat runsaasti luonnonvaloa asuntoon. Tilava kylpyhuone ja käytännölliset säilytysratkaisut täydentävät kokonaisuuden.

Asunto on vuokrattu (639€/kk) ja tarjoaa siten myös erinomaisen sijoitusmahdollisuuden.

Sijainti Kivistössä on mitä mainioin – juna-asema, päivittäispalvelut ja vehreät ulkoilumaastot ovat kaikki lähellä.

Tiedustelut: Markus Vuorinen / markus(at)neohomes.fi / +358942413052 ________________________________________________________________________________________

Spacious and bright studio apartment with a great location in Kivistö, Vantaa.

Welcome to this very spacious and bright studio apartment, located next to services and excellent transport connections in Kivistö.

The apartment has a well-designed floor plan that makes everyday life smooth and offers comfortable space for living. A separate alcove offers a great place for a bed or a workstation, leaving the living area spacious and easy to decorate.

The modern kitchen connects naturally to the living room and large windows bring plenty of natural light into the apartment. A spacious bathroom and practical storage solutions complete the whole.

The apartment is rented (639€/month) and therefore also offers an excellent investment opportunity.

The location in Kivistö is excellent - the train station, daily services and green outdoor areas are all nearby.

Inquiries: Markus Vuorinen / markus(at)neohomes.fi / +358942413052

Perustiedot

Sijainti
Rubiinikehä 33, 01700 Vantaa
Kaupunginosa
Kivistö
Kohdenumero
40916480
Kerros
3 / 6
Asuinpinta-ala
36 m²
Tontin pinta-ala
1 435 m²
Kokonaispinta-ala
36 m²
Pinta-alojen lisätiedot
Yhtiöjärjestyksen mukainen, Isännöitsijäntodistuksen mukainen
Huoneiston kokoonpano
1h + kt + parvk.
Huoneita
1

Velaton hinta
129 990 €
Myyntihinta
54 489,56 €
Neliöhinta
3 610,83 € / m²
Velkaosuus
75 500,44 €

Vastikkeet

Hoitovastike
176,40 € / kk
Pääomavastike
565,20 € / kk
Yhtiövastike yhteensä
741,60 € / kk

Muut maksut

Vesimaksun lisätiedot
Kulutuksen mukaan, ennakkomaksu. 23 € / hlö / kk

Talon ja tontin tiedot

Taloyhtiön nimi
Asunto Oy Vantaan Spinelli
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
2015
Kerroksia
6
Energialuokka
B2018
Ilmastointijärjestelmä
Koneellinen tulo, Koneellinen poisto
Tontin koko
1 435 m²
Kiinteistönhoito
Huoltoyhtiö. Keimolan ja Kivistön Kiinteistöpalvelut Oy
Isännöinti
Aarre Isännöinti Oy Metsänneidonkuja 12 02130 Espoo Puh. 020 198 6700