212 000 €48,5 m²

Kauppatie 6, Hyrylä, Tuusula2h, avok, kph, las.p

Velaton hinta
212 000 €
Hoitovastike
213,40 € / kk
Asuinpinta-ala
48,5 m²
Huoneita
2
Kerros
4 / 5
Rakennusvuosi
2023
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Hyrylä
Kaupunki
Tuusula

Valoisa ja moderni kaksio Hyrylän ytimessä

Neljännen kerroksen valoisa koti tarjoaa vaivatonta asumista erinomaisella sijainnilla Tuusulan Hyrylässä. Hissitalon ylimpiin kerroksiin sijoittuva asunto.

Sijainti on vertaansa vailla, sillä Hyrylän kattavat keskustapalvelut löytyvät aivan kotioven läheisyydestä. Aktiiviselle asukkaalle ilonaiheena on myös Tuusulan uimahallin läheisyys, joka sijaitsee vain 700 metrin päässä.

Asunnon sydän on avokeittiön ja olohuoneen muodostama avara kokonaisuus.

Kylpyhuoneen vaaleat ja raikkaat keraamiset laatat tuovat tilaan valoisuutta ja modernia ilmettä.

Tämä koti on suunniteltu sinulle, joka arvostat helppoa sijaintia ja vaivatonta kaupunkiasumista.

Tule tutustumaan tähän viehättävään kaksioon paikan päälle – olisiko tämä sinun uusi kotisi? Ota yhteyttä ja varaa oma esittelyaikasi.

Perustiedot

Sijainti
Kauppatie 6, 04300 Tuusula
Kaupunginosa
Hyrylä
Kohdenumero
31423472
Kerros
4 / 5
Asuinpinta-ala
48,5 m²
Tontin pinta-ala
1 495 m²
Kokonaispinta-ala
48,5 m²
Pinta-alojen lisätiedot
Yhtiöjärjestyksen mukainen
Huoneiston kokoonpano
2h, avok, kph, las.p
Huoneita
2
Kunto
Hyvä
Lisätietoa vapautumisesta
Sopimuksen mukaan.
Keittiön varusteet
Työtaso: laminaattitaso. Jääkaappipakastin, keraaminen liesi, erillisuuni, astianpesukone, liesituuletin, kiinteät valaisimet, integroitu mikro, avokeittiö
Parveke
Kyllä
Parvekkeen lisätiedot
Lasitettu parveke, Ulostyönnetty parveke. Lasitettu parveke
Kylpyhuoneen varusteet
Varusteet: suihku, suihkuseinä, peilikaappi, allaskaappi, pesukoneliitäntä, WC, lattialämmitys. pyykkikaappi
Säilytystilat
Kellari tai kellarikomero
Tulevat remontit
Hallituksen kunnossapitotarveselvitys: Yhtiössä tehdään huoltokirjan mukaiset toimenpiteet Parvekelasien ulkopintojen pesu
Tehdyt remontit
2024 1-vuotistarkastus 2024 Asennettu kellaritilaan yhtiölle häkkivarasto
Asunnossa sauna
Ei
Asumistyyppi
Omistus
Palvelut
Hyrylän keskustan palvelut vieressä. Tuusulan uimahalli 0,7 km.

Velaton hinta
212 000 €
Myyntihinta
212 000 €
Neliöhinta
4 371,13 € / m²
Lainalaskuri

Vastikkeet

Hoitovastike
213,40 € / kk
Yhtiövastike yhteensä
213,40 € / kk

Muut maksut

Vesimaksun lisätiedot
Kulutuksen mukaan. Vesimaksu ennakko 20e/hlö/kk

Rakennusvuosi
2023
Kerroksia
5
Energialuokka
A2018
Ilmastointijärjestelmä
Lämmöntalteenotto
Tontin koko
1 495 m²
Kiinteistönhoito
Huoltoyhtiö. Laten KH-Palvelut Oy
Isännöinti
Isännöintitoimisto Mio Isännöinti Oy Kievarinkaari 2 04300 Tuusula Isännöitsijä Tarja Kilgast 041-311 5722
Kaavoitustiedot
Asemakaava
Pihan kuvaus
Yhtiöllä on yhteinen leikkialue Tuusulan Kauppaholvi:n ja Kiint.Oy Tuusulan Kaiku:n kanssa.
Lämmitys
Kaukolämpö
Lisätietoja lämmityksestä
Lämmitystapa: Kaukolämpö. Lämmönjakotapa: Vesikiertoinen lattialämmitys. Lattialämmitys: Kylpyhuone