Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

57 500 €57,5 m²

Nisse Kavon katu 2 D 60, Varissuo, Turku2

Velaton hinta
57 500 €
Hoitovastike
264 € / kk
Asuinpinta-ala
57,5 m²
Huoneita
2
Kerros
4 / 4
Rakennusvuosi
1977
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Varissuo
Kaupunki
Turku

2 huonetta ja keittiö

Hyväkuntoinen kaksio, olohuoneessa parketti lattia, kylpyhuoneessa laatoitus. Lasitettu parveke. Remontteja tehty: 2022 saunaosasto, 2021 elementtisaumaus (julkisivu), hissiremontti, 2019 lämpö- ja köyttövesiputket välillä, 2017 viemäriputki, 2016 lämmönsiirrin, 2013 ikkuna/ovi, 2012 kylpyhuone, 2003 parveke, 1998 vesikatto. Nyt vuokrattuna.

Perustiedot

Kaupunginosa
Varissuo
Kohdenumero
24407344
Kerros
4 / 4
Asuinpinta-ala
57,5 m²
Huoneiston kokoonpano
2
Huoneita
2

Velaton hinta
57 500 €
Myyntihinta
57 000 €
Neliöhinta
1 000 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
264 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
1977
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
4
Lisätietoja lämmityksestä
Vesikeskuslämmitys
Lisätietoja talosta
Siirry talosivulle
Tontin omistus
Oma