39 467 €88,5 m²

Työnjohtajankatu 11 A 3, Mälikkälä, Turku3h+k+s

Velaton hinta
39 467 €
Asuinpinta-ala
88,5 m²
Huoneita
3
Rakennusvuosi
2011
Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Kaupunginosa
Mälikkälä
Kaupunki
Turku

Perinteinen Turun teollisuusalue Pläkkikaupunki on muuttunut vuosien saatossa arkkitehtuuriltaan moderniksi arvostetuksi asuinalueeksi, nimeltään Westpark. Liikenneyhteydet toimivat näppärästi niin Turun kuin Raisionkin keskustaan, ja monipuoliset palvelut löytyvät läheltä, Länsikeskuksesta. Kaupunkipuistomaiset polkumaastot ovat vain muutaman askeleen päässä kotiovelta. Päiväkoti, koulut ja terveyspalvelut löytyvät myös lähistöltä. Vason Westparkin Lehmuksen asuntovalikoimasta löytyy koti lapsiperheelle vaikkapa rivitalosta tai eläkeläisasukkaalle luhtitalon helppokulkuisesta alakerrasta. Nimensä mukaisesti lehmuskuvioinen graafinen betoni toimii kiinteistön ainutlaatuisena tunnuksena alueella. Käyttövastikkeeseen sisältyy laajakaista.

Perustiedot

Kaupunginosa
Mälikkälä
Asuinpinta-ala
88,5 m²
Huoneiston kokoonpano
3h+k+s
Huoneita
3
Vapautuu
29.06.2026

Velaton hinta
39 466,96 €
Myyntihinta
39 466,96 €
Neliöhinta
445,95 € / m²

Muut maksut

Vesimaksun lisätiedot
Vesiennakko
Muut kustannukset
Asumisoikeusmaksu: 30542,58 €, Indeksikorotus: 8924,38 €, Muutostyöt: 0,00 €, Yhteensä: 39466,96 €.
Käyttövastike
1 034,88 € / kk

Rakennusvuosi
2011
Rakennusvuoden lisätiedot
2011