37 197 €66 m²

Juhana Herttuan puistokatu 10 B 46, Linnakaupunki, Turku3h+kt

Velaton hinta
37 197 €
Asuinpinta-ala
66 m²
Huoneita
3
Rakennusvuosi
2026
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Linnakaupunki
Kaupunki
Turku

Kotipesä tulevaisuuden ykkösalueelta, uudet kodit ovat nyt muuttovalmiit. Varaa yksityisesittely myynti@vaso.fi

👉Kevätetu! Ensimmäisen kuukauden vastike 0 € sekä 20.4.-31.5.26 allekirjoitettuihin uusiin sopimuksiin (ei koske Vason asunnosta toiseen vaihtajia) saa muuttoon 300 € lahjakortin M&M Niemi muuttopalvelusta.

👉Tarjoamme muuttokuljetukseen 30.6.26 asti 24 rent pakun puoleen hintaan (max 6h).

👉Linnakaupunki tarjoaa merellistä tunnelmaa, hyvät kulkuyhteydet ja monipuoliset palvelut aivan lähietäisyydeltä. Ehkä juuri sinulle löytyy uusi koti Linnakaupungista!

***************************

Asumisoikeusasuminen on varteenotettava vaihtoehto vuokraamiselle ja omistamiselle: ostat siinä oikeuden asua ilman omistamisen huolia, kuin lintukodossa konsanaan. Vaso-kodissa voit asua vaikka loppuelämän, mutta jos joskus haluat vaihtaa kotia, saat Vasolla 100 % takuulla vähintään sijoitetun pääomasi takaisin ja vieläpä ilman myyntimurhetta.
.

Osoitteessa Juhana Herttuan puistokatu 10, osittain 6- ja 7-kerroksisesta Kristorrer nimisestä kerrostalosta löytyy koteja joka makuun: kadunpuoleisista ylempien kerrosten asunnoista aukeaa ikoninen maisema merelle ja satamaan, kun kun taas sisäpihan puolella aistit vehreän ja rauhallisen Hoviväenpuiston tunnelman. Kadunpuoleisten asuntojen tilavat ja lasitetut parvekkeet tarjoavat lisäneliöitä ympärivuotiseen käyttöön. Sisäpihan avoparvekkeilla sekä pohjakerroksen aidatuilla pihapatioilla saat kokea ulkona oleskelun omassa rauhassa. Parvekeratkaisut ja ulkoseinien värimaailma toistavat kauniisti alueen arkkitehtonista ilmettä.

Tässä Kristoffer munankuoressa:

🔑 Valmistunut tammikuussa 2026
🤝 Pieni laina, iso vapaus
✨ Upouusi koti tulevaisuuden asuinalueella
🪴 Modernit, lämpimän sävyiset ja elämää kestävät materiaalit
🖼️ Pintaremppaa kodistasi omannäköinen
☺️ Sujuva arki ja viihtyisyys edellä suunniteltu
☀️ Lasitetut parvekkeet, avoparvekkeet tai oma patio
🧖 Osassa kodeista oma sauna
🚭 Savuton kiinteistö
🌬️ Jokaisessa kodissa varaus ilmalämpöpumpulle
🚶‍♀️ Kävelymatkan päässä kaikesta
🐶 Lemmikit tosi tervetulleita
🛜 100M netti kodin kylkeen

Perustiedot

Kaupunginosa
Linnakaupunki
Asuinpinta-ala
66 m²
Huoneiston kokoonpano
3h+kt
Huoneita
3

Velaton hinta
37 197,24 €
Myyntihinta
37 197,24 €
Neliöhinta
563,59 € / m²

Muut maksut

Vesimaksun lisätiedot
Vesiennakko
Muut kustannukset
Asumisoikeusmaksu: 37197,24 €, Indeksikorotus: 0,00 €, Muutostyöt: 0,00 €, Yhteensä: 37197,24 €.
Käyttövastike
941,68 € / kk

Rakennusvuosi
2026
Rakennusvuoden lisätiedot
2026