Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

154 000 €50 m²

Vakka-Suomentie 30, Kähäri, Turku2h + p

Velaton hinta
154 000 €
Hoitovastike
226,56 € / kk
Asuinpinta-ala
50 m²
Huoneita
2
Kerros
3 / 5
Rakennusvuosi
1956
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Kähäri
Kaupunki
Turku

Tyylikkäästi remontoitu 50-luvun henkeä huokuva kaksio

Tämä upea 50-luvun henkeä huokuva kaksio paneelikattoineen ja leveine ikkunalautoineen on remontoitu kauttaaltaan 2023. Remontissa on pyritty säilyttämään ajan henki ja tunnelma eikä ole lähdetty tekemään ultramoderneja ratkaisuja.

Keittiö kodinkoneineen on uusittu kokoisuudessaan. Kodinkoneissa 5 vuoden takuut, jota vielä pari vuotta jäljellä. Tiskikone on integroitua mallia. Liesitaso on induktio ja myös täysikokoinen jääkaappipakastin löytyy.

As Oy Inkilänrinne on hyvin hoidettu ja isompia remontteja ei ole edessä. Perinteinen putkiremontti tehty 2014. Yhtiön sijainti on myös loistava! Kannattaa avata kartta ja katsoa tämän sijainti; Hansakortteliin on kävellen matkaa vain 1,7km ja Länsikeskuksen kaikki palvelut parin kilometrin päässä.

Asunto on parhaillaan vuokrattuna pitkäaikaisilla ja luotettavilla vuokralaisilla 690€/kk + vesi ja sähkö. Irtisanomisaika 6kk ja vuokralaisen irtisanoessa 1kk.

Ota yhteyttä niin kerron lisää tästä 50-luvun helmestä! :)

Perustiedot

Sijainti
Vakka-Suomentie 30, 20300 Turku
Kaupunginosa
Kähäri
Kohdenumero
24374259
Kerros
3 / 5
Asuinpinta-ala
50 m²
Huoneiston kokoonpano
2h + p
Huoneita
2

Velaton hinta
154 000 €
Myyntihinta
154 000 €
Neliöhinta
3 080 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
226,56 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
1956
Liikehuoneistojen lukumäärä
1
Liikehuoneistojen pinta-ala
40 m²
Kerroksia
5
Lisätietoja lämmityksestä
Vesikeskuslämmitys
Lisätietoja talosta
Siirry talosivulle
Tontin omistus
Oma