Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

78 000 €39 m²

Riihitie 5, Nekala, Tampere1h

Velaton hinta
78 000 €
Hoitovastike
310 € / kk
Asuinpinta-ala
39 m²
Huoneita
1
Kerros
1 / 2
Rakennusvuosi
1946
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Nekala
Kaupunki
Tampere

Päätyasunto ja läpitalon yksiö. Mahdollisuus ostaa vierekkäiset samankokoiset asunnot.

Pienkerrostalon rauhaa, puutarhamainen ja viihtyisä piha-alue ja asunnon hyvät säilytystilat ja pohjaratkaisu tekevät asumisesta mukavaa. Kellarin puusauna kruunaa asumiskokemuksen.

Perustiedot

Sijainti
Riihitie 5, 33800 Tampere
Kaupunginosa
Nekala
Kohdenumero
24394305
Kerros
1 / 2
Asuinpinta-ala
39 m²
Huoneiston kokoonpano
1h
Huoneita
1

Velaton hinta
78 000 €
Myyntihinta
78 000 €
Neliöhinta
2 000 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
310 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
1946
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
2
Lisätietoja lämmityksestä
Vesikeskuslämmitys
Lisätietoja talosta
Siirry talosivulle
Tontin omistus
Oma