34 604 €65,5 m²

Nauhatehtaanraitti 21 A 08, Lamminpää, Tampere3H+KT

Velaton hinta
34 604 €
Asuinpinta-ala
65,5 m²
Huoneita
3
Kerros
2
Rakennusvuosi
2025
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Lamminpää
Kaupunki
Tampere

Nauhatehtaanraitti 21 A 08

ASUNNON KUVAUS:

Tässä kodissa ikkunoista tulvii reilusti luonnon valoa sisälle. Tämä koti omaa toimivan pohjaratkaisun, paljon säilytystilaa ja loistavan sijainnin. Yhtiö on rauhallinen ja alue viihtyisä.

TALOYHTIÖN KUVAUS:

Lamminpää – uusi koti luonnon rauhassa ja palvelujen äärellä.

Tampereen Lamminpäässä on uusi Avain-asumisoikeuskohde, joka yhdistää luonnonläheisen ympäristön, rauhallisen sijainnin ja erinomaiset kulkuyhteydet. Tämä moderni kerrostalo tarjoaa viihtyisän kodin sinulle, joka arvostat helppoa arkea ja mukavaa asumista.

Asunnot ovat nyt muuttovalmiita. Asuntoihin on jatkuva haku.

Vakuusmaksu vain 250 €

Kohteessa: •26 autopaikkaa, joista: •4 autotallipaikkaa •12 katospaikkaa •10 avopaikkaa •Katos- ja avopaikat sijaitsevat viereisellä tontilla ja ovat varustettu lämmityspistorasioin •6 paikkaa varustetaan sähköauton hitaan latauksen (3,6 kW) laitteilla

Sijainti on erinomainen: •Bussipysäkki vain 250 metrin päässä •S-Market muutaman sadan metrin päähän •Isommat kaupat alle 2 km etäisyydellä •Päiväkoti alle kilometrin päässä •Tohlopin uimaranta vain 1,25 km päässä – täydellinen vapaa-ajan viettoon

Kohde on savuton koko kiinteistön alueella, ja lemmikit ovat tervetulleita – täällä koko perhe viihtyy!

Asumisoikeuden edut •Kohtuuhintainen asuminen – maksat vain käyttövastiketta •Pysyvä asumisturva ilman huolta vuokrasopimuksen päättymisestä •Mahdollisuus remontoida omaa kotia

Tampereen Nauhatehtaanraitti 21– uusi alku rauhallisessa ympäristössä, jossa arki sujuu ja elämä maistuu. Varaa omasi nyt!

Perustiedot

Kaupunginosa
Lamminpää
Kerros
2
Asuinpinta-ala
65,5 m²
Huoneiston kokoonpano
3H+KT
Huoneita
3
Tietoliikennepalvelut
Taloyhtiölaajakaista Elisa 50/50 Mb/s sis. vastikkeeseen/vuokraan.

Hinta

Velaton hinta
34 603,74 €
Myyntihinta
34 603,74 €
Neliöhinta
528,30 € / m²

Muut maksut

Vesimaksun lisätiedot
25.00€/hlö/kk, Vesiennakko
Muut kustannukset
Vakuus: 250.00 ASO maksu: 34603.74 ASO maksu muutostyöt: 0.00 ASO maksu indeksitarkistus: 0.00 ASO maksu yhteensä: 34603.74
Käyttövastike
832 € / kk
Autopaikan kustannukset
25 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Valmistumisaika
2025-11-28
Uudiskohde
Ei
Taloyhtiön nimi
Tampereen Nauhatehtaanraitti 21
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
2025
Rakennusvuoden lisätiedot
2025
Huoneistojen lukumäärä
24