Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

298 000 €115 m²

Väinöntie 5, Vuokatti, Sotkamo4h + s + ph+k+khh

Velaton hinta
298 000 €
Asuinpinta-ala
115 m²
Huoneita
4
Kerroksia
1
Rakennusvuosi
2003
Rakennuksen tyyppi
Omakotitalo
Kaupunginosa
Vuokatti
Kaupunki
Sotkamo

Vapaa-ajan hirsiasunto

Upea vapaa-ajan asunto parhaalla paikalla Vuokatin vaaran rinteessä, kahden hissin välissä; Vuokatin rinteiden päähissin ja caravan hissin välissä. Alhaalla valkoisten ritiläovien takana puuvarasto sekä suksien voitelupöytä, jossa suksien voiteluteline. Keskellä tekninen tila ja pieni kylmävarasto ja viimeinen tila on iso kylmävarasto. Etuterassi on aamuaurinkoon päin, sivuterassi ilta-aurinkoon. Erittäin tilavat ja viihtyisät katetut terassitilat mustalla ulkotilan matolla, sopii hyvin myös lastenvaunuille.

Talotekniikka: vesikeskus lattialämmitys, jossa 1200 litran varaaja, joka lämpenee yösähköllä. Ilmanvaihtojärjestelmä, keskuspölynimuri, sähkölukot kaikissa ulko-ovissa sekä kulun- ja rikosilmoitinjärjestelmä sekä ulkotilojen kameravalvonta.

Perustiedot

Sijainti
Väinöntie 5, 88610 Sotkamo
Kaupunginosa
Vuokatti
Kohdenumero
24457357
Kerroksia
1
Asuinpinta-ala
115 m²
Kokonaispinta-ala
115 m²
Huoneiston kokoonpano
4h + s + ph+k+khh
Huoneita
4

Velaton hinta
298 000 €
Myyntihinta
298 000 €
Neliöhinta
2 591,30 € / m²

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Omakotitalo
Rakennusvuosi
2003
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
1
Lisätietoja lämmityksestä
Suora sähkölämmitys
Tontin omistus
Oma