Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

728 000 €160 m²

Örnvikintie 1 B, Sipoonranta, Sipoo6h + k + 2x suihkutilat + sauna + 2 x wc + khh + eteinen + yk aula

Velaton hinta
728 000 €
Asuinpinta-ala
160 m²
Huoneita
6
Kerroksia
2
Rakennusvuosi
2021

Olisiko tässä koti juuri sinulle/teille?

Myynnissä kaunis, laadukas, toimiva ja ajaton Honkarakenteen hirsirunkoinen 2-kerroksinen omakotitalo Sipoonrannassa. Malli on itsesuunniteltu muutosmalli Honkarakenteen Lounatuulesta.

Kohde on valmistunut 06/2021 ja lopputarkastettu. Tontti on oma, 517m2 helppohoitoisella toimivalla pihalla ja isolla terassialueella, jossa voit nauttia myös ulkoporeammeesta. Lämmitysmuotona on maalämpö ja piha-alueella ulkovarasto.

Suomen- ja ruotsinkieliset päiväkodit ja koulut ovat lähellä. Oman veneen saat Sipoonrannan venesatamaan ja voit nauttia kesästä saaristossa. Helsinkiin ajat vain 30 minuutissa.

Kohteen vapautuminen kevät/kesä 2026 tai muutoin sovitusti.

Yksityisnäytöt erikseen sovittuna. Omistaja itse esittelee. Kysy rohkeasti lisätietoja. Kaupat hoidetaan yhdessä myyjien, ostajien ja LKV:n välillä.

Perustiedot

Sijainti
Örnvikintie 1 B, 01120 Sipoo
Kaupunginosa
Sipoonranta
Kohdenumero
24397159
Kerroksien lukumäärä
2
Asuinpinta-ala
160 m²
Kokonaispinta-ala
177 m²
Huoneiston kokoonpano
6h + k + 2x suihkutilat + sauna + 2 x wc + khh + eteinen + yk aula
Huoneita
6

Velaton hinta
728 000 €
Myyntihinta
728 000 €
Neliöhinta
4 550 € / m²

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Omakotitalo
Rakennusvuosi
2021
Kerroksia
2