Todella siistikuntoinen rivitalon päätyhuoneisto vuonna 2015 valmistuneesta taloyhtiöstä.
Tämä valoisa saunallinen 3h+k pitää sisällään kaksi tilavaa makuuhuonetta jotka on varustettu kaapistoin. Valoisaan ja tilavaan olohuoneeseen tulee valoa kahteen suuntaan aukeavista ikkunoista ja keittiö sekä ruokailutila ovat olohuoneen vieressä. Keittiössä on tyylikkäät hyväkuntoiset kaapistot, erillisuuni, induktioliesi, astianpesukone sekä reilusti kaapisto- ja laskutilaa. Kylpyhuoneessa on varattu hyvät tilat kodinhoitoon ja omassa saunassa pääset nauttimaan lempeistä löylyistä päivän päätteeksi.
Huoneiston katettu terassi suuntautuu lounaaseen. Asunnon käyttöön kuuluu lisäksi yhtiöjärjestyksen mukaan autokatospaikka sekä varasto. Hoitovastike on 269,70€/kk sisältäen kaukolämmön.
Lähikauppa, apteekki ja kirjasto vain n. 700 metrin etäisyydellä joten lähipalvelut vain kävelymatkan päässä. Päiväkoti sijaitsee n. 1,4 km etäisyydellä ja ala-aste n. 2,3 km etäisyydellä. Matkaa Seinäjoen keskustaan tulee n. 26 km, joten asunto on myös näppärän matkan päässä kaupungin palveluista ja työpaikoista.
Tervetuloa tutustumaan tähän kauniiseen valoisaan kotiin. Mikäli kiinnostuit niin ota yhteyttä, kerron mielelläni lisää ja sovitaan samalla kohteeseen esittelyaika.
Juuso Lehto
Ylempi kiinteistönvälittäjä YKV, LKV
Auktorisoitu kiinteistöarvioitsija AKA/KHK Julkinen kaupanvahvistaja
0407146695
juuso.lehto@lakeuslkv.fi
Lakeus LKV tekee asuntounelmistasi Seinäjoella totta!