Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

80 000 €168 m²

Rantatykintie 52, Vesunti, Sastamala5h+tupak+2wc+kph+s+2at+p

Velaton hinta
80 000 €
Asuinpinta-ala
168 m²
Huoneita
6
Kerroksia
3
Rakennusvuosi
1961
Rakennuksen tyyppi
Omakotitalo
Kaupunginosa
Vesunti
Kaupunki
Sastamala

Omakotitalo

Maatilan talouskeskus kauniissa Mouhijärven rantamaisemassa. Tonttia ostettavissa ympäriltä tarpeen mukaan, mahdollisuus myös ostaa ruopattua rantaa. Päärakennus rakennettu 1961 ja laajennettu 1981.Päärakennuksen tilat ovat kolmessa kerroksessa ja kaikki lämmintä tilaa. Remontoimalla tästä saa mahtavan kokonaisuuden. Myydään tarjousten perusteella. Lähtöhinta ilmoitettu. Myyjät pidättää oikeuden hylätä/hyväksyä korkeimman tarjouksen. Tiedustelut: Minna Kallio: 0504133475 Tarja Pitkänen:0400533959

Perustiedot

Kaupunginosa
Vesunti
Kohdenumero
24401522
Kerroksien lukumäärä
3
Asuinpinta-ala
168 m²
Huoneiston kokoonpano
5h+tupak+2wc+kph+s+2at+p
Huoneita
6

Velaton hinta
80 000 €
Neliöhinta
476,19 € / m²

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Omakotitalo
Rakennusvuosi
1961
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
3
Lisätietoja lämmityksestä
Uunilämmitys