36 000 €48 m²

Ylikulmantie 254 B as 1, Kuusjoki, Salo2h + k

Velaton hinta
36 000 €
Hoitovastike
305 € / kk
Asuinpinta-ala
48 m²
Huoneita
2
Kerroksia
1
Rakennusvuosi
1974
Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Kaupunginosa
Kuusjoki
Kaupunki
Salo

Rivitalo kaksio 48m²

Rivitalo kaksio päätyasunto 48m², Kuusjoen keskustassa.

K, mh, oh, ph, vh, terassi.

Hoitovastike 1.5. alkaen 305€.

Taloyhtiössä sauna. Maalämpö

Perustiedot

Kaupunginosa
Kuusjoki
Kohdenumero
24426524
Kerroksia
1
Asuinpinta-ala
48 m²
Kokonaispinta-ala
48 m²
Huoneiston kokoonpano
2h + k
Huoneita
2
Kunto
Tyydyttävä
Keittiö
Keittiö
Keittiön varusteet
Paljon kaappitilaa, Astianpesukone, Keraaminen liesi, Liesituuletin, Pakastin, Jää-pakastinkaappi
Kylpyhuoneen varusteet
Suihku, Peilikaappi, Allaskaappi, Avattava ikkuna, Lattialämmitys
Säilytystilat
Säilytystilaa, Tilaa ulkoiluvälineille, Vaatehuone
Ominaisuudet
Valoisa
Tehdyt remontit
Ikkunat ja takaovet uusittu 2007 Kattoa maalattu osissa 2008, 2011, 2016 Maalämpö asennettu 2018 As etuovet uusittu 2019 Ulkovarastoven ovet uusittu 2020 As 1-2 kohdalla katon maalaus 2022
Asunnossa sauna
Ei
Palvelut
Kirjasto lähellä, Päiväkoti lähellä, Ala-aste lähellä, Puisto lähellä
Kohde on
Osakehuoneisto
Osakeluettelo on siirretty huoneistojärjestelmään
Kyllä
Sähköinen omistajamerkintä
Kyllä
Kiinteistötunnus
734-696-0002-0064

Hinta

Velaton hinta
36 000 €
Myyntihinta
36 000 €
Neliöhinta
750 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
305 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Taloyhtiön nimi
As Oy Koillisrinne
Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Rakennusvuosi
1974
Huoneistojen lukumäärä
5
Kerroksia
1
Harrastusmahdollisuudet
Ulkoilureittejä, Kuntosali lähellä, Jalkapallokenttä
Liikenneyhteydet
Bussipysäkki lähellä, Sujuvat yhteydet omalla autolla, Maksuton pysäköinti