265 000 €225 m²

Varssillankatu 12 A, Salo

Velaton hinta
265 000 €
Asuinpinta-ala
225 m²
Huoneita
0
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunki
Salo

PERUSTIEDOT

Myydään koko Asunto-osakeyhtiön osakekanta

Asunto-Oy Salon Varssillankatu

Varssillankatu 12 A, 24100 Salo 734-9-5-2007

Tontti on oma ja kooltaan 980 m2 Asuntojen koot:

As. 1 49,5 m2 As. 2 60 m2 As. 3 63,5 m2 As. 4 52 m2

Valmiusaste noin 90%

Talossa on olleet lämmöt päällä kokoajan ja se on saatelta suojassa rakennusvaiheessa, sateet ja pakkaset eivät ole aiheuttaneet ongelmia.

Tulevat huoneistot sijaitsevat keskeisellä Enolan asuinalueella, jonne ei ole rakennettu pitkään aikaan vastaavanlaisia uudiskoh- teita. Huoneistot sekä kiinteistö tulevat olemaan sekoitus moder- nia ja vanhaa tyyliä soveltuen alueen yleisilmeeseen.

HUOM! Rakennusprojektin edessä on huoneistoihin tehty pinta- alamittaukset ja kokonais asuinneliöitä on 12 m2 enemmän, kuin aikaisemmin. Projekti oli jo alussa suunniteltu hyvin ja matkan varrella yksityiskohtia on hiottu sekä materiaaleja parannettu entisestään. Piha-alueen suunnitteluun on myös panostettu enemmän, mm. modernimpi ja parempi sauna, kuin alussa suunnitelmissa oli sekä pihan asfaltointi ja aitaus tuovat ripauksen extraa tähän kokonaisuuteen ja tekevät siitä entisestään houkuttelevamman ostokohteen.

Perustiedot

Sijainti
Varssillankatu 12 A, 24100 Salo
Kohdenumero
38459743
Asuinpinta-ala
225 m²
Kokonaispinta-ala
325 m²
Huoneita
0

Velaton hinta
265 000 €
Myyntihinta
265 000 €
Neliöhinta
1 177,78 € / m²

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Energialuokka
Ei lain edellyttämää energiatodistusta