Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

20 000 €30 m²

Häkkiläntie 874, Pyhäjärvi, Saarijärvi1h

Velaton hinta
20 000 €
Asuinpinta-ala
30 m²
Huoneita
1
Kerros
1 / 1
Rakennusvuosi
2000
Rakennuksen tyyppi
Muu
Kaupunginosa
Pyhäjärvi
Kaupunki
Saarijärvi

Sauna mökki

Saunamökki 30 neliötä.Aitta ja varasto ja liiteri rakennus.

Perustiedot

Kaupunginosa
Pyhäjärvi
Kohdenumero
24457093
Kerros
1 / 1
Asuinpinta-ala
30 m²
Kokonaispinta-ala
30 m²
Huoneiston kokoonpano
1h
Huoneita
1
Kunto
Hyvä

Hinta

Velaton hinta
20 000 €
Myyntihinta
20 000 €
Neliöhinta
666,67 € / m²

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Muu
Rakennusvuosi
2000
Kerroksia
1