Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

32 000 €36 m²

Marsinkatu 10, Peltosaari, Riihimäki1h + p

Velaton hinta
32 000 €
Hoitovastike
169,20 € / kk
Asuinpinta-ala
36 m²
Huoneita
1
Kerros
4 / 4
Rakennusvuosi
1980
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Peltosaari
Kaupunki
Riihimäki

Myydään yksiö Marsinkatu 10 Peltosaari, Riihimäki

Myydään yksiö 36 m2 ylimmässä kerroksessa Marsinkatu 10:ssä Peltosaaressa, Riihimäellä. Taloyhtiössä hissi ja asunnossa parveke. Asunnossa vuokralainen. Sopii sijoittajalle. Vuokra 530,00 euroa + vesi/kk.

Perustiedot

Sijainti
Marsinkatu 10, 11130 Riihimäki
Kaupunginosa
Peltosaari
Kohdenumero
24311122
Kerros
4 / 4
Asuinpinta-ala
36 m²
Huoneiston kokoonpano
1h + p
Huoneita
1
Kunto
Tyydyttävä
Parveke
Kyllä

Hinta

Velaton hinta
32 000 €
Myyntihinta
26 000 €
Neliöhinta
888,89 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
169,20 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
1980
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
4