88 306 €58,5 m²

Perjalantie 6, Petsamo, Riihimäki2h + k + p

Velaton hinta
88 306 €
Hoitovastike
243,85 € / kk
Asuinpinta-ala
58,5 m²
Huoneita
2
Kerros
6 / 10
Rakennusvuosi
1967
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Petsamo
Kaupunki
Riihimäki

kaksio hyvinhoidetusta taloyhtiöstä

perikunta myy 2h+k lasitetulla parvekkeella 6 kerroksessa. lisätietoja soittamalla 0405760513. järkevät tarjoukset huomioidaan.

Perustiedot

Kaupunginosa
Petsamo
Kohdenumero
24293762
Kerros
6 / 10
Asuinpinta-ala
58,5 m²
Huoneiston kokoonpano
2h + k + p
Huoneita
2
Keittiön varusteet
Astianpesukone, Sähköliesi, Liesituuletin, Jääkaappi, Pakastin
Parveke
Kyllä
Parvekkeen lisätiedot
Parveke, Lasitettu parveke
Kylpyhuoneen varusteet
Suihku, Suihkukaappi, Pesukonevalmius, Peilikaappi
Osakehuoneisto
Osakeluettelo on siirretty huoneistojärjestelmään
Kyllä
Sähköinen omistajamerkintä
Kyllä
TV-palvelut
Kaapeli-TV (kuitu)

Hinta

Velaton hinta
88 306 €
Myyntihinta
75 000 €
Neliöhinta
1 509,50 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
243,85 € / kk
Yhtiövastike yhteensä
243,85 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
1967
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
10