Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

15 000 €65 m²

Hankamäentie 707 B, Hankamäki, Rautalampi2h+ tupa

Velaton hinta
15 000 €
Asuinpinta-ala
65 m²
Huoneita
3
Kerros
1
Rakennusvuosi
1950
Rakennuksen tyyppi
Omakotitalo
Kaupunginosa
Hankamäki
Kaupunki
Rautalampi

Pientila ”puuhapetelle”

Monien mahdollisuuksien pientila puuhailijalle!

Tarjolla aurinkoinen 2,68 hehtaarin rinnetontti, joka odottaa uutta elämää! Entinen mansikkatila tarjoaa monipuoliset puitteet niin viljelyyn, maisemanhoitoon kuin vapaa-ajan puuhasteluun. Tontilla on nurmipihaa, vanhaa peltoa sekä nuorta leppämetsää, joka kehittyy nopeasti monikäyttöiseksi luonnonvaraksi.

Tilalla sijaitsee useita rakennuksia, jotka myydään purkukuntoisina tai kunnostettaviksi – täydellinen kohde sinulle, joka haluat remontoida, rakentaa ja luoda oman unelmapaikkasi. Piharakennuksessa on jo yksi asuttava huone, joten voit asettua taloksi ja suunnitella tulevaa rauhassa.

Tässä on ainutlaatuinen tilaisuus luoda oma idyllinen pientila – ota yhteyttä ja tule tutustumaan!

Perustiedot

Sijainti
Hankamäentie 707 B, 77700 Rautalampi
Kaupunginosa
Hankamäki
Kohdenumero
24434810
Kerros
1
Asuinpinta-ala
65 m²
Huoneiston kokoonpano
2h+ tupa
Huoneita
3
Kunto
Välttävä

Hinta

Velaton hinta
15 000 €
Myyntihinta
15 000 €
Neliöhinta
230,77 € / m²

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Omakotitalo
Rakennusvuosi
1950