47 000 €35 m²

Tarhurinpolku 1, 6 kaupunginosa, Rauma1h + k

Velaton hinta
47 000 €
Hoitovastike
116,09 € / kk
Asuinpinta-ala
35 m²
Huoneita
1
Kerros
1 / 3
Rakennusvuosi
1968
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
6 kaupunginosa
Kaupunki
Rauma

Siisti, remontoitu yksiö.

1. kerroksen (ei katutaso) siisti ja tilava yksiö. Tilava erillinen vaatehuone. Keittiö, kylpyhuone ja eteinen remontoitu, pinnat ja ikkunat uusittu. Hyvä sijainti: kaupat, apteekki ja bussipysäkki lähellä. Pihalla ilmaista paikoitustilaa. Oma tontti.

Perustiedot

Sijainti
Tarhurinpolku 1, 26660 Rauma
Kaupunginosa
6 kaupunginosa
Kohdenumero
24410077
Kerros
1 / 3
Asuinpinta-ala
35 m²
Kokonaispinta-ala
35 m²
Huoneiston kokoonpano
1h + k
Huoneita
1
Kunto
Hyvä
Vapautuu
Heti vapaa
Keittiö
Keittiö
Keittiön varusteet
Paljon kaappitilaa, Suuri tiskipöytä, Paljon työskentelytilaa, Laminaattitasot, Sähköliesi, Keraaminen liesi, Liesituuletin, Induktioliesi, Jenkkikaappi
Kylpyhuoneen varusteet
Suihku, Suihkukaappi, Pesukonevalmius, Peilikaappi, Rättipatteri, Laattaseinä, Laattalattia, Lattialämmitys
Säilytystilat
Säilytystilaa, Vaatehuone
Ominaisuudet
Valoisa, Hyvä äänieristys, Paljon ikkunoita, Sälekaihtimet
Ikkunoiden suunta
Ikkunoita etelään
Kylpyhuoneen remontit
2010
Kylpyhuoneen remontit
09/2010 - 12/2010
Julkisivuremontti
01/2013 - 12/2014
Kattoremontti
05/1992 - 07/1992
Ikkunaremontti
05/2024 - 06/2024
Putkiremontti
01/2010 - 12/2010
Tehdyt remontit
Julkisivu, katto, putkistosaneeraus, kylpyhuoneet.
Keittiön remontit
2020
Muut remontit
2020 pintaremontti.
Osakehuoneisto
Osakeluettelo on siirretty huoneistojärjestelmään
Kyllä
Sähköinen omistajamerkintä
Kyllä
TV-palvelut
Kaapeli-TV (koaksiaali)

Hinta

Velaton hinta
47 000 €
Myyntihinta
43 950 €
Neliöhinta
1 342,86 € / m²
Vuokratulo
429 € / kk
Velkaosuus
3 050 €
Taloyhtiön tilat ja tuotot
Pyörävarasto, häkkivarasto.

Vastikkeet

Hoitovastike
116,09 € / kk
Pääomavastike
90,90 € / kk
Yhtiövastike yhteensä
206,99 € / kk

Muut maksut

Vesimaksu
16 € / kk

Rakennusvuosi
1968
Huoneistojen lukumäärä
48
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
3
Energialuokka
E2018
Kiinteistön antennijärjestelmä
Kaapeli
Isännöinti
Realia
Harrastusmahdollisuudet
Ulkoilureittejä, Jäähalli lähellä
Liikenneyhteydet
Bussipysäkki lähellä, Sujuvat yhteydet omalla autolla, Maksuton pysäköinti, Paljon parkkitilaa
Lisätietoja lämmityksestä
Vesikeskuslämmitys
Rungon rakennustapa
Paikalla tehty
Tontin vuokra
0
Lisätietoja talosta
Siirry talosivulle
Tontin omistus
Vuokralla

Tilat ja materiaalit

Pysäköintitilan kuvaus
Pistokkeellisia autopaikkoja, ilmaisia p-paikkoja.
Yhteiset tilat
Sauna, pyykkitupa, väestönsuoja.
Pintamateriaalit
Laminaatti
Muut materiaalit
Seinät maalattu