69 000 €33 m²

Latokartanonkatu 12 B, Tammisaari, Raasepori1h,kk,kph

Velaton hinta
69 000 €
Hoitovastike
127,05 € / kk
Asuinpinta-ala
33 m²
Huoneita
1
Kerros
2 / 2
Rakennusvuosi
1971
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Tammisaari
Kaupunki
Raasepori

Yksiö paraatipaikalla Tammisaaren keskustassa toisessa (ylimäinen) kerroksessa. Tämä sopii loistavasti ensimäisen asunnon ostajille tai pienen yhtiövastikkeen (3,85€/m²) ansiota myös sijoittajille.Heti vapaa!

Etta på paradplats i Ekenäs centrum, andra (översta) våningen. Denna bostad passar perfekt som första bostad eller varför inte åt en investerare tack vare det låga bostadsvederlaget (3,85€/m²). Direkt ledig!

Perustiedot

Kaupunginosa
Tammisaari
Kohdenumero
20231019
Kerros
2 / 2
Asuinpinta-ala
33 m²
Tontin pinta-ala
6 420 m²
Kokonaispinta-ala
33 m²
Pinta-alojen lisätiedot
yhtiöjärjestyksen mukainen, isännöitsijäntodistuksen mukainen
Huoneiston kokoonpano
1h,kk,kph
Huoneita
1
Kunto
Hyvä
Lisätietoa vapautumisesta
heti
Keittiön varusteet
Liesi: sähköliesi. Työtasot: laminaatti. Kylmäsäilytys: jääkaappi/pakastin. Varustus: liesituuletin / suodatin.
Kylpyhuoneen varusteet
Varustus: kylpyamme, pesukoneliitäntä, wc-istuin, suihku, peili, kiinteät valaisimet.

Velaton hinta
69 000 €
Myyntihinta
69 000 €
Neliöhinta
2 090,91 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
127,05 € / kk
Yhtiövastike yhteensä
127,05 € / kk

Muut maksut

Vesimaksu
25 € / kk
Saunan kustannukset
20,00 e / kk
Vesimaksun lisätiedot
henkilöluvun mukaan
Muut kustannukset
TV: 15 EUR/kk.

Talon ja tontin tiedot

Uudiskohde
Ei
Taloyhtiön nimi
Bostads Ab Ekenäs Raseborgsvägen 1
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
1971
Huoneistojen lukumäärä
56
Kerroksia
2
Energialuokka
E2018
Energiatodistus
Kyllä
Kiinteistön antennijärjestelmä
kaapeli-tv
Tontin koko
6 420 m²
Kiinteistönhoito
huoltoyhtiö. Kiinteistönhoidon lisätiedot: Kiinteistöhuolto Aureus
Isännöinti
Kontu Länsi Uusimaa Oy Börje Blomqvist 0107397203

Pysäköintitilan kuvaus
autotalleja: 20.
Yhteiset tilat
jäähdytetty kellari, kellarikomero, urheiluvälinevarasto, väestönsuoja, kaapeli-tv.
Pintamateriaalit
Lattia: Keittiössä: laminaatti. Pesutiloissa: muovi. Olohuoneessa: laminaatti. Seinät: Keittiössä: maalattu. Pesutiloissa: maalattu, osalaatoitus. Olohuoneessa: maalattu, tapetti.