25 000 €53 m²

Brunkomin rantatie 11, 1 kaupunginosa, Raasepori2h + k

Velaton hinta
25 000 €
Hoitovastike
259,40 € / kk
Asuinpinta-ala
53 m²
Huoneita
2
Kerros
2 / 4
Rakennusvuosi
1962
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
1 kaupunginosa
Kaupunki
Raasepori

Remontoitu kaksio Åminnefors Raasepori

Täysin remontoitu kaksio toisessa kerroksessa. Talossa maalämpö. Talosauna ja pesutupa. Käyttövesiputket uusittu. Påminne laskettelukeskus ja golfkenttä lähellä. Karjaalle ja toiseen suuntaan Pohjaan noin 4km. Rauhallinen asunto luonnon keskellä.

Perustiedot

Kaupunginosa
1 kaupunginosa
Kohdenumero
16865183
Kerros
2 / 4
Asuinpinta-ala
53 m²
Tontin pinta-ala
4 950 m²
Kokonaispinta-ala
53 m²
Pinta-alojen lisätiedot
Kaksi huonetta ruokailutila ja keittiö.
Huoneiston kokoonpano
2h + k
Huoneita
2
Keittiön varusteet
Paljon kaappitilaa, Laminaattitasot, Sähköliesi, Jää-pakastinkaappi
Kylpyhuoneen varusteet
Suihku, Suihkuseinä, Peilikaappi, Laattalattia, Laattaseinä
Kiinteistötunnus
710-684-1-29
TV-palvelut
Kaapeli-TV (kuitu) CATV-palvelu

Hinta

Velaton hinta
25 000 €
Myyntihinta
25 000 €
Neliöhinta
471,70 € / m²
Kiinnitykset
oma tontti

Vastikkeet

Hoitovastike
259,40 € / kk
Yhtiövastike yhteensä
259,40 € / kk

Muut maksut

Vesimaksu
30 € / kk
Vesimaksun lisätiedot
hlö
Saunamaksu
10€
Muut kustannukset
autokatos 30€

Talon ja tontin tiedot

Taloyhtiön nimi
As Oy Pohjan Vestergård
Lisätietoa taloyhtiöstä
y tunnus 0130078-5
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
1962
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Muut tilat
jokaiseen huoneeseen kuuluu yksi varastotila.
Kerroksia
4
Taloyhtiössä on sauna
Kyllä
Rakennusmateriaali
Betoni
Kattotyyppi
Harjakatto
Energialuokka
Kohteelle ei lain mukaan tarvita energiatodistusta
Ilmanvaihto
Painovoimainen
Kiinteistön antennijärjestelmä
Kuitu
Tontin koko
4 950 m²