Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

58 000 €95 m²

Aagankuja 2 B, Palonkylä, Raahe4h

Velaton hinta
58 000 €
Hoitovastike
300 € / kk
Asuinpinta-ala
95 m²
Huoneita
4
Kerroksia
1
Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Kaupunginosa
Palonkylä
Kaupunki
Raahe

Rivitaloneliö rauhaisella asuinalueella.

Tässäpä näppärä rivitaloneilö suuremmallekin perheelle. Asunto sijaitsee rauhaisella alueella sekä hyvällä paikalla, josta kulkuyhteydet niin kauppaan, kouluun sekä keskustaan ovat lyhyiden etäisyyksien päässä.

Kodista löytyy tilava keittiö sekä kylpyhuone. Asunnossa on myös yksi sähkösauna. Koti pitää sisällään myös suuret sekä valoisat makuuhuoneet, että myös olohuoneen, josta näkymä omalle takapihalle. Asunnossa yksi wc. Asuntoon kuuluu myös katoksellinen autopaikka sekä lämmin/kylmä varasto.

Asunnossa lämmitysmuotona kaukolämpö.

Asunnossa näkyy ajan patinaa sekä elämisen jälkiä. Asunto sopii mainiosti remonttitaitoiselle, joka tekee tästä oman näköisensä kodin.

Perustiedot

Sijainti
Aagankuja 2 B, 92120 Raahe
Kaupunginosa
Palonkylä
Kohdenumero
24400320
Kerroksia
1
Asuinpinta-ala
95 m²
Huoneiston kokoonpano
4h
Huoneita
4
Kunto
Hyvä

Hinta

Velaton hinta
58 000 €
Myyntihinta
58 000 €
Neliöhinta
610,53 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
300 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Rivitalo