20 000 €54 m²

Asematie 1, Pyhäjärvenkylä, Pyhäjärvi2h + k + s + p

Velaton hinta
20 000 €
Hoitovastike
194,40 € / kk
Asuinpinta-ala
54 m²
Huoneita
2
Kerros
2 / 2
Rakennusvuosi
1984
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Pyhäjärvenkylä
Kaupunki
Pyhäjärvi

Myydään kaksio 54m2

Kaupunki myy osakehuoneiston. Huoneistossa on kaksi huonetta, keittiö ja sauna. Huoneisto sijaitsee keskustassa palveluiden lähellä.

Perustiedot

Sijainti
Asematie 1, 86800 Pyhäjärvi
Kaupunginosa
Pyhäjärvenkylä
Kohdenumero
24389549
Kerros
2 / 2
Asuinpinta-ala
54 m²
Kokonaispinta-ala
54 m²
Huoneiston kokoonpano
2h + k + s + p
Huoneita
2
Keittiön varusteet
Paljon kaappitilaa, Suuri tiskipöytä, Terästasot, Laminaattitasot, Sähköliesi, Liesikupu, Jää-pakastinkaappi
Piharemontti
2019 - 2019
Julkisivuremontti
2021 - 2021
Kattoremontti
2010 - 2010
Ikkunaremontti
2027 - 2027
Putkiremontti
2009 - 2009
Osakehuoneisto
Osakeluettelo on siirretty huoneistojärjestelmään
Kyllä
Sähköinen omistajamerkintä
Kyllä

Hinta

Velaton hinta
20 000 €
Myyntihinta
20 000 €
Neliöhinta
370,37 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
194,40 € / kk
Yhtiövastike yhteensä
194,40 € / kk

Muut maksut

Vesimaksu
16,98 € / kk
Vesimaksun lisätiedot
v. 2025 hinnat vesi: kylmä 5,98€/m3 lämmin 11€/m3
Muut kustannukset
autopaikkamaksi 3.5€/kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
1984
Liikehuoneistojen lukumäärä
4
Liikehuoneistojen pinta-ala
140 m²
Kerroksia
2
Energialuokka
F2013