Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

68 900 €70 m²

Sarakyläntie 2507, Livo, Pudasjärvi3h, sauna,keittiö, kylpyhuone

Velaton hinta
68 900 €
Asuinpinta-ala
70 m²
Huoneita
3
Kerros
2 / 2
Rakennusvuosi
1998
Rakennuksen tyyppi
Muu
Kaupunginosa
Livo
Kaupunki
Pudasjärvi

Vapaa-ajan asunto livojoki varresta.

Livojoen varressa sijaitseva 1,5 kerroksinen vapaa-ajan asunto. Rakennettu 1998. Omaa rantaviivaa mukavasti sekä hyvä hiekkaranta. Hyvät metsästys ja kalastus maastot vierellä. Linkistä vuokra ilmoitukseen josta löytyy tietoa paremmin.

https://asunnot.oikotie.fi/vuokrattavat-loma-asunnot/pudasj%C3%A4rvi/24288228

Perustiedot

Kaupunginosa
Livo
Kohdenumero
24381563
Kerros
2 / 2
Asuinpinta-ala
70 m²
Kokonaispinta-ala
96 m²
Huoneiston kokoonpano
3h, sauna,keittiö, kylpyhuone
Huoneita
3
Kunto
Hyvä

Hinta

Velaton hinta
68 900 €
Myyntihinta
68 900 €
Neliöhinta
984,29 € / m²

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Muu
Rakennusvuosi
1998
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
2
Lisätietoja lämmityksestä
Uunilämmitys
Tontin omistus
Oma