Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

143 000 €47,3 m²

Huipuntie 1 as. 8, Iso-Syöte Revontuli 1 as.8, Pudasjärvi3h + s

Velaton hinta
143 000 €
Hoitovastike
319,45 € / kk
Asuinpinta-ala
47,3 m²
Huoneita
3
Kerroksia
1
Rakennusvuosi
1990
Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Kaupunginosa
Iso-Syöte Revontuli 1 as.8
Kaupunki
Pudasjärvi

Iso- Syötteen huipulla oleva vapaa- ajan asunto

Kelorakenteine 6 osakkeen rivitalo,v.2017 täysin remontoidut suihku,sauna, keittiö, 2x Mh tupakeittiö. Ulkona terassilla suksien ym.lukolliset säilytys kaapit , käytössä myös grillikota pihalla jossa 1/6 osakkuus. Pihasta hyvät yhteydet rinteisiin ja huipulla myös valaistu latu. Googleta, Revontuli 8 niin kuvia löytyy lisää iso-syöte keskusvaraamon sivulta.

Perustiedot

Sijainti
Huipuntie 1 as. 8, 93280 Pudasjärvi
Kaupunginosa
Iso-Syöte Revontuli 1 as.8
Kohdenumero
24340791
Kerroksia
1
Asuinpinta-ala
47,3 m²
Kokonaispinta-ala
47,3 m²
Huoneiston kokoonpano
3h + s
Huoneita
3

Velaton hinta
143 000 €
Myyntihinta
141 500 €
Neliöhinta
3 023,26 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
319,45 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Rakennusvuosi
1990
Kerroksia
1