69 800 €22 m²

Kirkkotie 185, Kirveskoski, Pornainen1h + avok

Velaton hinta
69 800 €
Hoitovastike
97 € / kk
Asuinpinta-ala
22 m²
Huoneita
1
Kerros
1 / 4
Rakennusvuosi
2019
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Kirveskoski
Kaupunki
Pornainen

Myydään kotoisa yksiö Pornaisissa!

Hyväkuntoinen huoneisto, joka on pinta-alaltaan 22 m². Asunnossa on yleisväritykseltään vaaleat pinnat, hieno kylpyhuone ja tilaa säästävä avokeittiö. Huoneisto sijaitsee kerrostalon ensimmäisessä kerroksessa, joten asuntoon on helppo ja esteetön kulku!

Asunto sijaitsee lähellä palveluita mm. kirjasto, terveyskeskus ja lääkäriasema lähellä. Lähimpään ruokakauppaan on 350 metriä. Lisäksi ympärillä kulkee kivoja ulkoilureittejä ja koirapuistokin.

Hyvät kulkuyhteydet bussilla (pysäkki lähellä). Sujuvat yhteydet omalla autolla ja maksuton pysäköinti lähellä

Kätevän kokoinen pikkukoti viimeisen päälle ihana!

Kohdetiedot

Sijainti Katuosoite: Kirkkokatu 185, 07170 Pornainen Kaupunginosa: Kirkonkylä Ympäristö: Asuinaluetta ja Pornaisen maalaismaisemaa

Tontti Pinta-ala: 2000 m² Omistus: Oma

Rakennus/huoneisto Pinta-alat: 22 m² Rakennustyyppi: Kerrostalo Rakennusvuosi 2019 Huoneistoselitelmä: 1 h, avokeittiö, wc/kph Kunto, varusteet ja palvelut: Hyvä kunto, wc, avokeittiö. Lähellä palveluita. Kerros: 1/4 Hissi: On Energialuokka: C2013 Vapautuu: Heti vapaa

Myyntihinta ja kulut Velaton myyntihinta: 69’800 € Hoitovastike: 97 €/kk Vesimaksu: Huoneistokohtainen mittaus Sähkömaksu: Oma sähkösopimus Lämmitys: Sisältyy vastikkeeseen

Perustiedot

Sijainti
Kirkkotie 185, 07170 Pornainen
Kaupunginosa
Kirveskoski
Kohdenumero
24388317
Kerros
1 / 4
Asuinpinta-ala
22 m²
Huoneiston kokoonpano
1h + avok
Huoneita
1
Kunto
Hyvä
Lisätietoa vapautumisesta
Heti vapaa
Keittiö
Avokeittiö
Keittiön varusteet
Astianpesukone, Keraaminen liesi, Jääkaappi, Pakastin
Kylpyhuoneen varusteet
Suihku, Peilikaappi, Pesukonevalmius, Allaskaappi
Ominaisuudet
Valoisa, Sälekaihtimet
Asumistyyppi
Omistus
Palvelut
Kirjasto lähellä, Terveyskeskus lähellä, Lääkäriasema lähellä, Puisto lähellä, Koirapuisto lähellä, Päiväkoti lähellä, Ala-aste lähellä, Yläaste lähellä
Kohde on
Osakehuoneisto

Hinta

Velaton hinta
69 800 €
Myyntihinta
69 800 €
Neliöhinta
3 172,73 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
97 € / kk
Yhtiövastike yhteensä
97 € / kk

Rakennusvuosi
2019
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
4
Energialuokka
C2013