Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

20 000 €95 m²

Laviantie 680, Harjakangas, Pori4h + s

Velaton hinta
20 000 €
Asuinpinta-ala
95 m²
Huoneita
4
Kerroksia
2
Rakennusvuosi
1982
Rakennuksen tyyppi
Omakotitalo
Kaupunginosa
Harjakangas
Kaupunki
Pori

Myydään 1/2 omakotitalosta

Myydään 1/2 omakotitalosta (yläkerta)

Myydään Noormarkussa omakotitalon yläkerta, joka vastaa 1/2 koko talosta.

Talon kokonaispinta-ala on noin 95 m²

Myytävä osuus käsittää koko yläkerran

Asunto on asumiskelpoinen, mutta vaatii remonttia

Oma piha-alue noin 1 500 m²

Rauhallinen sijainti

Ota yhteyttä, jos kiinnostuit!

Perustiedot

Sijainti
Laviantie 680, 29600 Pori
Kaupunginosa
Harjakangas
Kohdenumero
24487996
Kerroksia
2
Asuinpinta-ala
95 m²
Kokonaispinta-ala
95 m²
Huoneiston kokoonpano
4h + s
Huoneita
4
Kunto
Tyydyttävä
Asunnossa sauna
Kyllä

Hinta

Velaton hinta
20 000 €
Myyntihinta
20 000 €
Neliöhinta
210,53 € / m²

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Omakotitalo
Rakennusvuosi
1982
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
2