31 900 €60 m²

Aurinkokatu 8, Yyteri, Pori3h + s

Velaton hinta
31 900 €
Hoitovastike
75 € / kk
Asuinpinta-ala
60 m²
Huoneita
3
Rakennusvuosi
2021
Rakennuksen tyyppi
Vapaa-ajan asunto
Kaupunginosa
Yyteri
Kaupunki
Pori

Aurinkokatu Villa 8

NÄYTTÖ MAHDOLLISTA 2.5.-7.5. VÄLISENÄ AIKANA. SOVI OMA AIKASI YKSITYISNÄYTTTÖÖN!

Viihtyisä, täydellisesti varusteltu 1/9 osaomisteinen lomaosake Yyterin ytimessä loistavalla sijainnilla hiekkarantojen läheisyydessä. Villa 8 on valmistunut 2021. Käyttöviikkoja 5-6 viikkoa per vuosi, kiertävä vuoro 9 viikon välein. Viikko alkaa perjantaisin klo 17 ja päättyy perjantaina klo 11.

Alueella on runsaasti harrastusmahdollisuuksia kuten seikkailupuisto Huikee, fatbike-vuokraus, golf-kentät, surffaus, mahtavat pyöräily- ja retkeilyreitit ja tietysti koirille koiraranta ja koirametsä.

Villassa on makuupaikat 10:lle, 2 makuuhuonetta, parvi sekä vuodesohva + 2 varapatjaa. Huoneistossa on 2 vessaa, sauna, pesukone, kuivausrumpu ja kuivauskaappi.

Loma-asunnossa on kaikki valmiina. Tulette ja nautitte täysillä lomastanne.

Yhtiövastike : 75€ / kk Käyttövastike : 105 € / käytetty viikko, sisältää lähtösiivouksen. Peritään vain käytetyltä viikolta. Sisältää kaiken muun paitsi lakanat ja pyyheliinat. Viikkojen ajankohdat vaihtuvat vuosittain. Villaan ovat lemmikit tervetulleita.

Jokaisella mökillä on oma WhatsApp-ryhmä, jossa osakkaat voivat myös vaihtaa viikkojaan keskenään tai ostaa lisää viikkoja.

Vuoden 2026 viikot ovat käytössäsi seuraavasti: 1.5 - 8.5 3.7 -10.7 4.9 -11.9 6.11 -13.11

Perustiedot

Sijainti
Aurinkokatu 8, 28840 Pori
Kaupunginosa
Yyteri
Kohdenumero
23902425
Kerroksien lukumäärä
2
Asuinpinta-ala
60 m²
Huoneiston kokoonpano
3h + s
Huoneita
3
Kunto
Hyvä
Lisätietoa vapautumisesta
Heti
Kylpyhuoneen varusteet
Pesukone, Kuivauskaappi, Kuivausrumpu, Suihku, Suihkuseinä, Erillinen WC, Laattalattia

Velaton hinta
31 900 €
Myyntihinta
31 900 €
Neliöhinta
531,67 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
75 € / kk
Yhtiövastike yhteensä
75 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Vapaa-ajan asunto
Rakennusvuosi
2021
Kerroksia
2
Energialuokka
Ei lain edellyttämää energiatodistusta
Lämmitys
Ilmalämpöpumppu
Lämmönjakelu
Uuni/takka