Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

27 000 €43,4 m²

Keskustie, Pielavesi, Pielavesi1h + s

Velaton hinta
27 000 €
Hoitovastike
173,60 € / kk
Asuinpinta-ala
43,4 m²
Huoneita
1
Rakennusvuosi
1960
Rakennuksen tyyppi
Paritalo
Kaupunginosa
Pielavesi
Kaupunki
Pielavesi

Paritalo 1H,k, alkovi,s,kh, wc

v. 2000 peruskorjattu valoisa huoneisto hyvällä pohjaratkaisulla. Tarjoaa kaiken tarvittavan ison pihan kera. Sijainti mitä parhain: rannan, torin ja palvelujen lähellä, kuitenkin rauhallisessa ympäristössä. Sauna ja kh rakennettu v2000, kaukolämpö yhtiössä. Uusittu mm ovi, ikkunat, katto, kodinkoneet ym. Kohtuulliset kk kustannukset, vaikka kesä asunnoksi ja on talvellakin lämmin. Vastike 173,60, vesi 15.-/hlö/kk joka tasataan vuosittain kulutuksen mukaan.

Lisätietoja myyjältä.

Perustiedot

Kaupunginosa
Pielavesi
Kohdenumero
24343184
Asuinpinta-ala
43,4 m²
Kokonaispinta-ala
43,4 m²
Huoneiston kokoonpano
1h + s
Huoneita
1

Velaton hinta
27 000 €
Myyntihinta
27 000 €
Neliöhinta
622,12 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
173,60 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Paritalo
Rakennusvuosi
1960