Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

76 000 €45 m²

Satakunnankatu 14, Keskusta, Parkano2h + kk + s + p

Velaton hinta
76 000 €
Hoitovastike
190,75 € / kk
Asuinpinta-ala
45 m²
Huoneita
2
Kerros
3 / 5
Rakennusvuosi
2010
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Keskusta
Kaupunki
Parkano

Asunto Oy Parkanon Paroonitar, Satakunnankatu 14 A 12, 39700 Parkano

Tämä kaunis ja valoisa asunto sijaitsee ydinkeskustassa. Ikkunat ja parveke ovat länteen kohti Kirkkojärveä. Olohuoneesta on kulku suurelle lasitetulle parvekkeelle. Tammiparkettilattiat ja kosteissa tiloissa laatat seinissä ja lattiassa. Huonetiloissa lattialämmitys ja koneellinen ilmanvaihto. Talossa on kaukolämpö, ovipuhelin ja väestösuoja. Asunnossa on talokuitu (nopeat nettiyhteydet vrt. etätyömahdollisuus, tv-kanavat). Huoneistolla on lämmin varastotila kellarissa ja lisäksi on ulkoiluvälinevarasto. Huoneistolla on autokatospaikka sähköpistokkeineen. Kulku- ja pysäköintialueet asfaltoitu, piha on esteetön.

Perustiedot

Kaupunginosa
Keskusta
Kohdenumero
24473905
Kerros
3 / 5
Asuinpinta-ala
45 m²
Huoneiston kokoonpano
2h + kk + s + p
Huoneita
2

Velaton hinta
76 000 €
Myyntihinta
76 000 €
Neliöhinta
1 688,89 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
190,75 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
2010
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
5