Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

78 000 €49 m²

Nokelantie 44 B 37, Höyhtyä, Oulu2h

Velaton hinta
78 000 €
Hoitovastike
255,05 € / kk
Asuinpinta-ala
49 m²
Huoneita
2
Kerros
3 / 5
Rakennusvuosi
1963
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Höyhtyä
Kaupunki
Oulu

Erinomainen asunto loistavalla sijainnilla

Valoisa ja viihtyisä kaksio 3. kerroksessa – muuttovalmis koti hyvällä tunnelmalla. Tarjolla ihastuttava 49 m²:n kaksio vuonna 1963 rakennetusta talosta. Asunto on remontoitu, siistikuntoinen ja valmis ottamaan uuden asukkaan vastaan – ehkä juuri sinut? 😊

Kodissa on esim.: valoisa olohuone erillinen makuuhuone toimiva keittiö uusi jääkaappi ja astianpesukone pesukonevalmius rauhallinen tunnelma ja hiljaiset naapurit

Kolmannen kerroksen asunto tarjoaa sopivasti arkiliikuntaa ilman että tarvitsee vielä vuorikiipeilyä harrastaa. 😄 (talossa on myös hissi) Asunto sopii erinomaisesti esimerkiksi yksinasuvalle, pariskunnalle tai opiskelijalle, joka arvostaa rauhaa ja mukavaa asumista. Tule katsomaan – tämä koti saattaa olla juuri se asunto, johon tekee mieli jäädä vähän pidemmäksi aikaa. Vierastalossa on sauna ja pesutupa, asuntoon kuuluu vielä varasto ja talossa on myös yhteisvarasto, pyörävarasto, ja harrastustila.

Perustiedot

Kaupunginosa
Höyhtyä
Kohdenumero
24473941
Kerros
3 / 5
Asuinpinta-ala
49 m²
Kokonaispinta-ala
49 m²
Huoneiston kokoonpano
2h
Huoneita
2

Velaton hinta
78 000 €
Myyntihinta
78 000 €
Neliöhinta
1 591,84 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
255,05 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
1963
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
5