Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

30 000 €110 m²

Terveystie 2, Kiiminki, Oulu5h

Velaton hinta
30 000 €
Hoitovastike
757,14 € / kk
Asuinpinta-ala
110 m²
Huoneita
5
Kerros
1 / 1
Rakennusvuosi
1980
Rakennuksen tyyppi
Muu
Kaupunginosa
Kiiminki
Kaupunki
Oulu

Liikehuoneisto keskeiseltä paikalta hyvien liikenneyhteyksien varrelta

Tulossa myyntiin vanha, sisätiloista päivitetty suuri liikehuoneisto. Myydään edullisesti pois, mahdollistaa monenlaisen liiketoiminnan. Palvellut viimeiset vuodet kampaamona, potentiaalia tilansa puolesta muuhunkin toimintaan. Sisätiloihin rakennettu erillinen tilava huone esim. hierontapalveluita varten.

Perustiedot

Sijainti
Terveystie 2, 90900 Oulu
Kaupunginosa
Kiiminki
Kohdenumero
24424463
Kerros
1 / 1
Asuinpinta-ala
110 m²
Kokonaispinta-ala
110 m²
Huoneiston kokoonpano
5h
Huoneita
5
Kunto
Tyydyttävä

Hinta

Velaton hinta
30 000 €
Neliöhinta
272,73 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
757,14 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Muu
Rakennusvuosi
1980
Kerroksia
1