179 000 €68 m²

Erkontie 21, Keskusta, Orimattila2h + avok + s + p

Velaton hinta
179 000 €
Hoitovastike
278,80 € / kk
Asuinpinta-ala
68 m²
Huoneita
2
Kerros
2 / 2
Rakennusvuosi
2013
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
Keskusta
Kaupunki
Orimattila

Myydään kerrostalokaksio keskustasta.

Tämä valoisa ja tilava kahden huoneen ja avokeittiön käsittävä asunto sijaitsee pienkerrostalon toisessa kerroksessa (talossa hissi).

Asunnosta löytyy lisäksi sauna ja parveke.

Asunnossa on kaukolämpö, vesikiertoisilla pattereilla, jotka takaavat tehokkaan ja miellyttävän lämmityksen. Tämän lisäksi asunnossa on koneellinen ilmanvaihto. Rauhallinen sijainti sekä kaikki keskustan palvelut kävelymatkan päässä tuovat mukavuutta arkeen. Asuntoon kuuluu oma varasto. Myyntihintaan sisältyy myös autokatospaikka.

Tähän kaksioon kannattaa tulla tutustumaan!

Hoitovastike 278,80 €/kk

Perustiedot

Sijainti
Erkontie 21, 16300 Orimattila
Kaupunginosa
Keskusta
Kohdenumero
24403494
Kerros
2 / 2
Asuinpinta-ala
68 m²
Huoneiston kokoonpano
2h + avok + s + p
Huoneita
2
Osakehuoneisto
Osakeluettelo on siirretty huoneistojärjestelmään
Kyllä
Sähköinen omistajamerkintä
Ei

Hinta

Velaton hinta
179 000 €
Myyntihinta
179 000 €
Neliöhinta
2 632,35 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
278,80 € / kk
Yhtiövastike yhteensä
278,80 € / kk

Muut maksut

Vesimaksun lisätiedot
Mittausken mukaan

Talon ja tontin tiedot

Taloyhtiön nimi
Asunto OY Orimattilan Olavinlinna 3
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
2013
Huoneistojen lukumäärä
11
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
2
Hissi
Kyllä
Energialuokka
C2018