Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

8 900 €80 m²

Hoikantie, Ylikylä, Nurmes3h

Velaton hinta
8 900 €
Asuinpinta-ala
80 m²
Huoneita
3
Kerroksia
2
Rakennusvuosi
1980
Rakennuksen tyyppi
Omakotitalo
Kaupunginosa
Ylikylä
Kaupunki
Nurmes

Myydään omakotitalo rauhallisella sijainnilla ja talli rakennuksilla.

Remontoitava kohde pihassa talli rakennus oma kaivo ja sähkö liittymä. Kiinteistö tunnus: 541-419-72-5 pinta-ala 0,5 Hehtaaria

Perustiedot

Sijainti
Hoikantie, 75500 Nurmes
Kaupunginosa
Ylikylä
Kohdenumero
24395473
Kerroksia
2
Asuinpinta-ala
80 m²
Kokonaispinta-ala
80 m²
Huoneiston kokoonpano
3h
Huoneita
3
Kunto
Välttävä

Hinta

Velaton hinta
8 900 €
Myyntihinta
8 900 €
Neliöhinta
111,25 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
/ kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Omakotitalo
Rakennusvuosi
1980
Kerroksia
2