Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

90 000 €79 m²

Pidisjärventie 36 c 14, Nivalankylä, Nivala3h

Velaton hinta
90 000 €
Hoitovastike
268 € / kk
Asuinpinta-ala
79 m²
Huoneita
3
Kerroksia
1
Rakennusvuosi
1982
Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Kaupunginosa
Nivalankylä
Kaupunki
Nivala

Iso rivitalon pääty kolmio

Myyntiin nopealla kaupalla toiselle paikkakunnalle muuton vuoksi.

Lähellä Nivalan ydinkeskustaa, rauhallisella asuinalueella rivitalon iso saunallinen pääty kolmio. Kaukolämpö

Uimarantaan kävelymatka ja lenkkipoluille pääsee pihatieltä, frisbeegolf rata lähellä. Kaupat ja koulut, liikuntakeskus ja urheilukentät kävelymatkan päässä.

Suuret makuuhuoneet ja tilava olohuone. Keittiössä moderni ulkoasu. Takapihan terassilla kelpaa viettää aikaa, marja-aronia pensasaita näkösuojana hyvin kesällä. Kesällä viileä ja talvella lämmin asunto.

Tule katsomaan ja ihastumaan tähän lämminhenkiseen asuntoon

Autotolppapaikka ja lämmin varasto, sekä pyörä varasto.

Perustiedot

Kaupunginosa
Nivalankylä
Kohdenumero
24460354
Kerroksia
1
Asuinpinta-ala
79 m²
Kokonaispinta-ala
79 m²
Huoneiston kokoonpano
3h
Huoneita
3
Kunto
Hyvä

Hinta

Velaton hinta
90 000 €
Myyntihinta
90 000 €
Neliöhinta
1 139,24 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
268 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Rakennusvuosi
1982
Kerroksia
1