35 000 €51 m²

Korpipolku 1, Arantila, Nakkila2h + k + s + ph

Velaton hinta
35 000 €
Hoitovastike
273,50 € / kk
Asuinpinta-ala
51 m²
Huoneita
2
Kerroksia
1
Rakennusvuosi
1974
Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Kaupunginosa
Arantila
Kaupunki
Nakkila

Rivitalokaksio Nakkilan keskustan kupeessa

Myyntiin tulossa peruskuntoinen yhden makuuhuoneen rivitalon päätyasunto keskustan palveluiden välittömässä läheisyydessä.

Nakkilan liikuntakeskus ja urheilukenttä 350m, K-Supermarket 800m, Osuuspankki 900m, Kirkonseudun koulun ala-aste 300m, yläaste 1,3km, terveyskeskus 750m, Arantilankoski ja uimaranta 400m.

Rauhallinen taloyhtiö, huoneistossa oma sauna ja autokatos kylmällä varastolla. Pihan hoitaa kiinteistöhuolto, itselle jää vain etupihan pieni nurmikko. Yhtiössä kaukolämpö, ja valokuidulla saat nopean nettiyhteyden.

Tule tutustumaan, Nakkilassa ei näitä liikaa ole tarjolla.

Perustiedot

Sijainti
Korpipolku 1, 29250 Nakkila
Kaupunginosa
Arantila
Kohdenumero
24352284
Kerroksia
1
Asuinpinta-ala
51 m²
Huoneiston kokoonpano
2h + k + s + ph
Huoneita
2
Kunto
Tyydyttävä
Asunnossa sauna
Kyllä

Hinta

Velaton hinta
35 000 €
Myyntihinta
35 000 €
Neliöhinta
686,27 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
273,50 € / kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Rivitalo
Rakennusvuosi
1974
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
1
Lisätietoja lämmityksestä
Vesikeskuslämmitys
Lisätietoja talosta
Siirry talosivulle
Tontin omistus
Oma