Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

20 000 €164 m²

Riksåttan 4584, Pörtom, Närpiö6h + s + p

Velaton hinta
20 000 €
Asuinpinta-ala
164 m²
Huoneita
6
Kerroksia
2
Rakennusvuosi
1956
Rakennuksen tyyppi
Omakotitalo
Kaupunginosa
Pörtom
Kaupunki
Närpiö

Tunnelmallinen 1956 rakennettu omakotitalo vehreällä puutarhatontilla

Tervetuloa tutustumaan tähän persoonalliseen omakotitaloon, joka on rakennettu vuonna 1956. Kodissa yhdistyvät aikakauden charmikas tunnelma ja monipuoliset tilaratkaisut.

Yläkerrassa sijaitsevat varsinaiset asumistilat, jotka tarjoavat viihtyisän ympäristön arkeen. Samassa kerroksessa on myös wc sekä parveke, jolta avautuvat näkymät vehreään puutarhaan.

Alakerta tarjoaa runsaasti mahdollisuuksia harrastamiseen ja työskentelyyn: sieltä löytyvät sauna- ja suihkutilat sekä monikäyttöiset verstas-, autotalli- ja maalaamotilat. Lisäksi alakerrassa on erillinen vierashuone.

Pihapiiri on todellinen puutarhan ystävän unelma – tontilta löytyy monipuolisesti istutuksia, kuten hedelmäpuita ja perennoja, jotka luovat kauniin ja elävän kokonaisuuden eri vuodenaikoina.

Sijainti on erinomainen: aivan vierestä kulkee pyörätie, joka tekee liikkumisesta sujuvaa niin arjessa kuin vapaa-ajalla.

Tämä koti tarjoaa ainutlaatuisen yhdistelmän asumista, harrastamista ja luonnonläheistä ympäristöä – tule ja ihastu!

Kohde on tulossa myyntiin huhtikuussa.

Perustiedot

Sijainti
Riksåttan 4584, 66270 Närpiö
Kaupunginosa
Pörtom
Kohdenumero
24393022
Kerroksien lukumäärä
2
Asuinpinta-ala
164 m²
Huoneiston kokoonpano
6h + s + p
Huoneita
6

Velaton hinta
20 000 €
Myyntihinta
20 000 €
Neliöhinta
121,95 € / m²

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Omakotitalo
Rakennusvuosi
1956
Liikehuoneistojen lukumäärä
1
Liikehuoneistojen pinta-ala
8 m²
Kerroksia
2
Lisätietoja lämmityksestä
Vesikeskuslämmitys