Hiljainen myynti - huomisen kohteet jo tänään!

Tulossa myyntiin -merkinnällä olevat asuntoilmoitukset ovat hiljaisessa myynnissä olevia asuntoja. Seuraamalla näitä asuntoja saat tietää aina ensimmäisten joukossa, mitkä asunnot ovat tulossa myyntiin. Ota yhteys ilmoittajaan ja kerro kiinnostuksestasi asuntoa kohtaan.

TULOSSA MYYNTIIN

17 000 €150 m²

Mäntyharjuntie 873, Syvänmaa, Mikkeli6h

Velaton hinta
17 000 €
Asuinpinta-ala
150 m²
Huoneita
6
Kerroksia
2
Rakennusvuosi
1920
Rakennuksen tyyppi
Omakotitalo
Kaupunginosa
Syvänmaa
Kaupunki
Mikkeli

Omakotitalo omalla tontilla lähellä järveä – Mikkeli

Myydään puutalo rauhallisella maaseutualueella Mikkelissä, osoitteessa Mäntyharjuntie 873.

Talo sijaitsee luonnon keskellä. Järvi noin 400–500 metrin päässä. Sopii hyvin vapaa-ajan asunnoksi tai remonttikohteeksi.

Perustiedot: - Puutalo - 2 kerrosta (ullakko) - Peltikatto hyvässä kunnossa - Sähköliittymä - Oma kaivo - Oma tontti noin 3965 m²

Kunto: - Sisätilat purettu - Vaatii remonttia - Hyvä runko

Tekniikka: - Ei vesijohtoa talossa - Ei viemäröintiä - Ei sisä-WC:tä

Sijainti: - Rauhallinen alue - Tie aurataan talvella - Metsä ympärillä - Järvi noin 400–500 m

Hinta: 17 000 € (neuvoteltavissa)

Huom! Osoite tarkennetaan tarvittaessa.

Perustiedot

Sijainti
Mäntyharjuntie 873, 52300 Mikkeli
Kaupunginosa
Syvänmaa
Kohdenumero
24409628
Kerroksia
2
Asuinpinta-ala
150 m²
Kokonaispinta-ala
200 m²
Huoneiston kokoonpano
6h
Huoneita
6
Kunto
Välttävä

Hinta

Velaton hinta
17 000 €
Myyntihinta
17 000 €
Neliöhinta
113,33 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
/ kk

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Omakotitalo
Rakennusvuosi
1920
Kerroksia
2