23 000 €67 m²

Hallituskatu 20 as 32, 1 kaupunginosa, Mänttä-Vilppula3h + k + p

Velaton hinta
23 000 €
Hoitovastike
274,70 € / kk
Asuinpinta-ala
67 m²
Huoneita
3
Kerros
7 / 7
Rakennusvuosi
1969
Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Kaupunginosa
1 kaupunginosa
Kaupunki
Mänttä-Vilppula

3h+k+kh+p

Peruskuntoinen, ylinkerros, ikkunat länteen ja pohjoiseen.

Perustiedot

Sijainti
Hallituskatu 20 as 32, 35800 Mänttä-Vilppula
Kaupunginosa
1 kaupunginosa
Kohdenumero
24346089
Kerros
7 / 7
Asuinpinta-ala
67 m²
Kokonaispinta-ala
67 m²
Huoneiston kokoonpano
3h + k + p
Huoneita
3
Keittiön varusteet
Sähköliesi, Liesi tai uuni erikseen, Liesikupu, Liesituuletin, Jää-pakastinkaappi
Parvekkeen lisätiedot
Lasitettu parveke
Kylpyhuoneen varusteet
Suihkukaappi, Pesukonevalmius, Peilikaappi, Allaskaappi
Ominaisuudet
Korkeat ikkunat, Paljon ikkunoita, Sälekaihtimet, Valoisa
Ikkunoiden suunta
Ikkunoita länteen, Ikkunoita pohjoiseen, Parveke ilta-aurinkoon, Olohuone ilta-aurinkoon
Näkymät
Makuuhuoneista pohjoiseen ja Keittiöstä länteen.
Kylpyhuoneen remontit
2001 laatoitus
Tulevat remontit
-
Tehdyt remontit
Lämmönvaihdin 25, LTO 25, palovaroittimet 25, hissin korjaus 22, viemäriensukitus 17, käyttövesiputket 01, patteriventtiilit 08, ovipuhelinjärjestelmä 06, kaapeliTV 04, ikkunat ja parvekeovet 02,
Keittiön remontit
2000 Työtasot ja kaappien ovet pinnoitettu.
Saunan lisätiedot
EI huoneistossa.
Asumistyyppi
Omistus
Kohde on
Osakehuoneisto
Osakeluettelo on siirretty huoneistojärjestelmään
Ei
TV-palvelut
Kaapeli-TV (kuitu)

Hinta

Velaton hinta
23 000 €
Myyntihinta
23 000 €
Neliöhinta
343,28 € / m²

Vastikkeet

Hoitovastike
274,70 € / kk
Pääomavastike
/ kk
Korjausvastike
/ kk
Yhtiövastike yhteensä
274,70 € / kk

Muut maksut

Vesimaksun lisätiedot
Kulutuksen mukaan, ennakko 12€/kk/hkö
Saunamaksu
Varattavissa, maksu sen mukaan.

Talon ja tontin tiedot

Rakennuksen tyyppi
Kerrostalo
Rakennusvuosi
1969
Liikehuoneistojen lukumäärä
0
Liikehuoneistojen pinta-ala
0 m²
Kerroksia
7
Energialuokka
E2013

Pintamateriaalit
Kivilaatat lattiassa, kääntyvät ikkunat. katossa kiinteä ikkuna.